Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dead-Surf (surfbar) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Dead-Surf (surfbar) (/Temat-Dead-Surf-surfbar-68706)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Dead-Surf (surfbar) - trinity233 - 13-10-2013 07:18

Gratulacje


RE: Dead-Surf (surfbar) - ILEANITO - 17-10-2013 13:59

Surfuje już, któryś dzień ale nie widziałem, trzeba mieć vipa żeby załapać czaszke?


RE: Dead-Surf (surfbar) - papajaz69 - 17-10-2013 15:16

Nie, ale pojawiają się bardzo nieregularnie. Czasem mam kilka dziennie a czasem nie wyłapuję żadnej.


RE: Dead-Surf (surfbar) - ILEANITO - 18-10-2013 00:23

udało sie napotkałem czache. mam tylko jedno małe pytanie, o której mają restart serwera, tzn nowy dzień bo chyba niewykorzystane gry przepadają, raz straciłem dwie chyba.


RE: Dead-Surf (surfbar) - papajaz69 - 18-10-2013 18:49

Restart jest ok. 24 naszego czasu.

Rzeczywiście - niewykorzystane gry przepadają (GrilleSurf i BonusSurf)


RE: Dead-Surf (surfbar) - nokira - 28-10-2013 22:31

Mam pytanie odnośnie kont vip, czy warto jeszcze inwestować w tego autosurfa? Bez konta vip to nie ma sensu, a mimo wszystko nie wiem czy jest dalej wypłacalny i jak to wygląda. Gdzie kupujecie kody i ile?


RE: Dead-Surf (surfbar) - gladoski - 02-11-2013 12:27

Witam mam problem z Barem po włączeniu banerka wszystko działa OK lecz po jakiś 3 minutach banerek się zawiesza i lipa jeden wielki lag zaznaczę że przez 4 miesiące wszystko było OK nie wiem co jest grane na Forum Dead-Surfa widziałem że użytkownicy też mają z tym problem ale nikt tam nic konkretnego nie napisał na ten temat może ktoś wie o co kaman z góry dziękuję i pozdrawiam.

Cool


RE: Dead-Surf (surfbar) - papajaz69 - 04-11-2013 16:23

Cały czas płaci i działa bez problemów. Teraz paru moim refom udało się zlecić wypłaty więc jest OK.
Ja cały czas jadę na VIP-ie.

Co do zawieszania się bannerka - nie wiem. U mnie śmiga.


RE: Dead-Surf (surfbar) - Eminey - 06-11-2013 14:15

W sklepie coraz trudniej o kase - prez co ja jeszcze nie zlecilem zadnej wyplaty Undecided

Poza tym mam wrazenie, ze od jakiegos miesiaca duzo trudniej w grille surf o nagrode inna niz 100 punktow :/


RE: Dead-Surf (surfbar) - papajaz69 - 06-11-2013 15:01

Fakt, wypłaty trzeba upolować, ale jest to wykonalne. Smile