Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Witam wszystkich, kilka słów o mnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Witam wszystkich, kilka słów o mnie (/Temat-Witam-wszystkich-kilka-slow-o-mnie-68690)



Witam wszystkich, kilka słów o mnie - dite-pl - 01-05-2013 18:48

Witam serdecznie wszystkich użytkowników.
Nie wiem, czy jest na tym forum taki zwyczaj witania się (i czy jest może do tego jakiś specjalny dział/wątek), dlatego postanowiłem stworzyć nowy temat.

Klika słów o mnie, mam na imię Sebastian, 35 lat, mieszkam w Tychach, pracuję w firmie sprzedającej m.in. oprogramowanie do projektowania typu CAD. Od ponad 4 lat moim głównym hobby (które od czasu do czasu przynosi mi jakieś tam dodatkowe profity) jest rynek wtórny domen internetowych. Moje portfolio domen to w chwili obecnej około 200 szt. Zauważyłem, że jest tu na forum dział o domenach z czego bardzo się cieszę.

Mam nadzieję, że po prześledzeniu forum za kilka tygodni zacznę trochę zarabiać w internecie stosując Wasze porady i wskazówki. Mam codziennie 1,5-2 godzin wolnego czasu, który chciałbym spieniężyć :-)


RE: Witam wszystkich, kilka słów o mnie - Killer - 02-05-2013 08:47

siema siemka Smile Witaj wśród zarabiających Smile


RE: Witam wszystkich, kilka słów o mnie - Max998 - 02-05-2013 09:57

Witam, i tego Ci życzymy. Wink


RE: Witam wszystkich, kilka słów o mnie - Nicktim - 02-05-2013 12:58

Witam i życzę wysokich zarobków Smile


RE: Witam wszystkich, kilka słów o mnie - Stworkowaty - 02-05-2013 13:50

Witamy na Zarabiam.com. Smile

Dużych zarobków jak i kariery na forum. Big Grin


RE: Witam wszystkich, kilka słów o mnie - surfer0700 - 02-05-2013 14:26

No witaj Sebastianie. Na forum jest bardzo dużo informacji i bardzo dużo pomocnych użytkowników, także myślę że Ty czegoś nauczysz się od Nas, a z czasem może i my od Ciebie.
Mam również cichą nadzieję, że Twój wiek będzie przekładał się również na zachowanie i poziom kultury. Jest tutaj, a właściwie to było kilku delikwentów, którzy mimo 'sporego stażu' reprezentowali poziom niższy niż gimnazjaliści. . .

Tak czy inaczej witam Cię w Naszych szeregach, i zachęcam do aktywności na forum.


RE: Witam wszystkich, kilka słów o mnie - Mansfield - 01-06-2013 13:24

Witam i życzę wysokich zarobków w tym i następnym zyciu