Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z Leniwcem - postaw na jakość! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiaj z Leniwcem - postaw na jakość! (/Temat-Zarabiaj-z-Leniwcem-postaw-na-jakosc-68673)

Strony: 1 2 3 4 5


Zarabiaj z Leniwcem - postaw na jakość! - Leniwiec - 01-05-2013 14:54

Szukasz pomocy w PPA? Dołącz do moich poleconych!

[Obrazek: logointernetowyzarobek.png]

FIRECASH REFFLINK

Oferuję pomoc moim poleconym w Firecash, zarejestruj się z mojego refflinka i otrzymaj:
  • dostęp do poradników i video tutoriali na mojej stronie internetowyzarobek.pl
  • opis technik optymalizacji i pozycjonowania swojej strony w wyszukiwarkach
  • metody na uwiarygodnienie Twojej strony i maksymalizacji zysku
  • opis narzędzi wspomagających zarabianie (Visual Basic, Camtasia Studio, GSA Search Engine Ranker)
Między innymi:
  • jak skutecznie wybić się w Google
  • skrypt do zmiany wartości na stronie po kliknięciu 1. przycisku (przydatne przy kręceniu filmików, nie musicie nic stopować)
  • edycja danych Flash bez Cheat Engine

O mnie
Mam na imię Adam, w uploadingu siedzę już 2 lata. Zarobiłem w sumie ponad $20 000, wiem, jak skutecznie promować swoją stronę i jak zarobić na niej że tak powiem "minimalnym kosztem". Co to znaczy? Ano tyle, że nigdy nie brałem się za spamowanie Youtube i innych tego typu stron, a raczej skupiałem się na unikalnej treści i wiarygodności, co daje mi sporo wejść z wyszukiwarek i niezłą stabilność.

W całej mojej historii nie wrzucałem masy plików, a raczej w porównaniu do wielu innych osób, było ich niewiele. Bardziej skupiałem się na jakości i dawało to efekty. Uploading pozwolił mi uniezależnić się od rodziców, jednak czas leci, a ja chciałbym powoli zacząć się czymś innym, powoli porzucając PPA. Dlatego też chciałbym podzielić się z Wami moją wiedzą i narzędziami, bo sam tego wszystkiego nie wykorzystam, a tak zarobicie i Wy i ja.

Jak dołączyć
  1. Zarejestruj się w FireCash -> klikając tutaj <- lub zmień swojego reffa na mnie (opis kilka postów niżej)
  2. Zarejestruj się na internetowyzarobek.pl/rejestracja (panel po prawej)
  3. Wyślij maila na [email protected] abym Cię zaakceptował

Kontakt
  • [email protected] (odpisuję między 20-21)
  • PW
  • po krótkim wprowadzeniu GG, chat na stronie

Screeny:

łączne zarobki w FireCash
[Obrazek: sgn.png]

[Obrazek: ktarb4.png]
wcale nie potrzeba mnóstwa plików, wystarczy niewiele ale dobrze wypromowanych...


RE: Zarabiaj z Leniwcem - postaw na jakość! - Gittech - 01-05-2013 17:33

Napisałem E-mail, liczę na owocną współpracę Wink


RE: Zarabiaj z Leniwcem - postaw na jakość! - Tyrkijt - 01-05-2013 18:27

niestety PW już zapchane Big Grin jak będziesz to prosiłbym jakbyś mógł na gg napisać 2287414 Smile Pozdro


RE: Zarabiaj z Leniwcem - postaw na jakość! - Leniwiec - 01-05-2013 19:54

Informacje dla tych do mają już konta w Firecash

Każdy kto chce podpiąć się pode mnie, może to zrobić, ale tylko wtedy gdy suma Twoich zarobków w FC nie przekroczyła 2000$. Jeśli chcesz dołączyć do moich poleconych musisz napisać do Damian, czyli na [email protected]

UWAGA: Konto Ultimate jest jedynie dla nowo zarejestrowanych osób w Firecash z mojego polecenia (czyli jeśli zmieniacie swojego reffa, to niestety ranga się nie zmienia)

------------------------------------------------------

Przepraszam wszystkich, ale pomoc indywidualna via GG/Chat/E-mail musi chwilkę poczekać. Najpierw chcę wrzucić wszystkie podstawowe poradniki na stronę, następnie opisać moje metody, które pomogą Wam zwiększyć dochody, napiszę co nie co o pozycjonowaniu i optymalizacji strony, a dopiero wtedy ruszę z pomocą dla każdego z osobna. Wiecie o co chodzi - nie chciałbym pisać każdemu tego samego, dlatego proszę o troszkę cierpliwości.


RE: Zarabiaj z Leniwcem - postaw na jakość! - Okazzi - 01-05-2013 21:17

Można mieć pewność, że twoje mentorstwo to nie jest projekt na kilka dni? Czy początkujący będzie mógł zawsze liczyć na pomoc?


RE: Zarabiaj z Leniwcem - postaw na jakość! - roniartur - 01-05-2013 22:08

Napisałem o podpięcie się do ciebie. Liczę na pomoc.


RE: Zarabiaj z Leniwcem - postaw na jakość! - badii - 01-05-2013 22:48

Poszedl mail o podpiecie.


RE: Zarabiaj z Leniwcem - postaw na jakość! - Leniwiec - 02-05-2013 11:09

Nowe informacje - pierwsze VIDEO

W zakładce http://internetowyzarobek.pl/c/newsy/ będę wrzucał Wam aktualne informacje (dostępna tylko dla poleconych). Aktualnie wrzuciłem tam pierwsze testowe video z zapowiedzią tego co będzie.

Myślę, że dzięki filmikom szybciej przekażę Wam moją wiedzę i na pewno efektywniej, bo zobaczycie wszystko na żywo.

Właśnie wykupiłem specjalnie domenę, na której wszystko będę robił od zera i pokażę Wam jak zrobić taki wiarygodny blog z wiarygodnymi filmikami i jak go wypromować. Nisza nie ma w tym wypadku znaczenia, użyłem już bardzo popularnej, ale ogólnie chodzi mi o to, aby pokazać Wam jak można zrobić wiarygodny blog i jak używać moich metod, abyście mogli ich użyć na własnych przykładach.

Dzisiaj nie będzie mnie przez prawie cały dzień w domu, wrócę dopiero wieczorem. Nagram kolejne filmiki. Konsultacje indywidualne za max 2 dni myślę

Pozdrawiam


RE: Zarabiaj z Leniwcem - postaw na jakość! - tollusiek - 02-05-2013 11:40

Witam, napisałem do "[email protected]" z prośbą o podpięcie mojego konta do Twojego. Ja również liczę na owocną współpracę Smile


RE: Zarabiaj z Leniwcem - postaw na jakość! - patryk0407 - 02-05-2013 12:23

No Leniwiec daje rade Big Grin