Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe Typy Z Płatnych Serwisów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe Typy Z Płatnych Serwisów (/Temat-Darmowe-Typy-Z-Platnych-Serwisow-68662)



Darmowe Typy Z Płatnych Serwisów - MAN UTD - 01-05-2013 13:08

Chcesz aby zakłady bukmacherskie stały się dla Ciebie stałym źródłem dodatkowego dochodu? Jedyne co musisz zrobić by tak się stało to grać typy z tego fanpaga https://www.facebook.com/betting.free.picks po zalecanych stawkach!!
Admin jest nastawiony na szeroko pojętą wizje długoterminowego i regularnego czerpania korzyści finansowych z obstawiania w zakładach bukmacherskich.
Celem jest nie tyle szybkie i doraźne wzbogacenie się, co oferuje większość bajkopisarzy, ale długoterminowe i regularne zyski pochodzące z przemyślanych zakładów. Admin oferuje swój czas i doświadczenie mając za cel maksymalizacje zysków.Więcej info u admina po "polajkowaniu" fanpaga!
https://www.facebook.com/betting.free.picks


RE: Darmowe Typy Z Płatnych Serwisów - whysoserious - 01-05-2013 15:37

Cytat:Osoba, która odgadnie wynik dzisiejszego meczu Barcelony z Bayernem i poda strzelców bramki dostanie od nas bon o wartości 10 euro do bukmachera Bet-At-Home.

hojność admina rzuca na kolana Jerk2


RE: Darmowe Typy Z Płatnych Serwisów - MAN UTD - 01-05-2013 16:28

(01-05-2013 15:37)whysoserious napisał(a):  
Cytat:Osoba, która odgadnie wynik dzisiejszego meczu Barcelony z Bayernem i poda strzelców bramki dostanie od nas bon o wartości 10 euro do bukmachera Bet-At-Home.

hojność admina rzuca na kolana Jerk2

Admin nie ma obowiązku organizowania konkursów,a jak coś zorganizuje to nikogo nie zmusza do brania udziału w zabawie.Swoją drogą 10 euro na ziemi nie leży,a udział w zabawie nic nie kosztuje.
Zamiast jechać po tym,że 10 euro za nic to śmiech,daj przykłady fanpagow gdzie są wiele większe nagrody plus typy z płatnych portali podane na talerzu i za darmo jak w tym?!


RE: Darmowe Typy Z Płatnych Serwisów - whysoserious - 01-05-2013 20:07

Ty wiesz jaki ako jest na:
wynik dzisiejszego meczu Barcelony z Bayernem i poda strzelców
przy postawieniu 1 euro?



A podawanie publicznie płatnych typów to wyjątkowe chamstwo w stosunku do ich właścicieli


RE: Darmowe Typy Z Płatnych Serwisów - MAN UTD - 01-05-2013 22:48

(01-05-2013 20:07)whysoserious napisał(a):  Ty wiesz jaki ako jest na:
wynik dzisiejszego meczu Barcelony z Bayernem i poda strzelców
przy postawieniu 1 euro?



A podawanie publicznie płatnych typów to wyjątkowe chamstwo w stosunku do ich właścicieli

Tylko,że to jest konkurs (czyt. zabawa) i nikt od nikogo nie bierze nawet grosza!Niejednokrotnie widziałem podobne konkursy w sieci i ludzie trafiali.Mało tego admin płaci za typy, którymi się dzieli za darmo.
Co do drugiej części Twojej wypowiedzi,to jest to takie same chamstwo jak ściąganie muzyki,filmów itp z internetu...
Dobra rada-pomyśl zanim napiszesz...
Pozdrawiam!


RE: Darmowe Typy Z Płatnych Serwisów - whysoserious - 01-05-2013 23:10

OK, niech będzie z tym konkursem-zabawą.
Jestem na 200% pewny, że nikt nie trafił Wink



Cytat:to jest to takie same chamstwo jak ściąganie muzyki,filmów itp z internetu

Ściaganie jest legalne,
rozpowszechnianie to przestepstwo z art. 116 ustawy o prawie autorskim

W Polsce przynajmniej


RE: Darmowe Typy Z Płatnych Serwisów - MAN UTD - 02-05-2013 00:32

(01-05-2013 23:10)whysoserious napisał(a):  OK, niech będzie z tym konkursem-zabawą.
Jestem na 200% pewny, że nikt nie trafił Wink



Cytat:to jest to takie same chamstwo jak ściąganie muzyki,filmów itp z internetu

Ściaganie jest legalne,
rozpowszechnianie to przestepstwo z art. 116 ustawy o prawie autorskim

W Polsce przynajmniej

Korzystanie z tych typów także jest legalne.
Więc jeżeli przynoszą mi jak dotąd zysk nie widzę żadnego problemu...


RE: Darmowe Typy Z Płatnych Serwisów - dawidpg - 03-05-2013 10:53

"Finał Pucharu Polski Śląsk - Legia o godz. 18:30. Będzie komplet publiczności! Jaki wynik przewidujecie?"

To w końcu on podaje typy czy pyta o nie innych Jerk2 ? Bo już patrząc na te posty to sam nie wiem


RE: Darmowe Typy Z Płatnych Serwisów - MAN UTD - 05-05-2013 15:22

(03-05-2013 10:53)dawidpg napisał(a):  "Finał Pucharu Polski Śląsk - Legia o godz. 18:30. Będzie komplet publiczności! Jaki wynik przewidujecie?"

To w końcu on podaje typy czy pyta o nie innych Jerk2 ? Bo już patrząc na te posty to sam nie wiem

Żałosny jesteś bekabekabeka Średnio rozumująca nawet osoba skuma,że koleś chciał zachęcić ludzi do rozmowy i wymiany przez nich swoich typów.Dobra rada na przyszłość >> zanim coś napiszesz,to pomyśl <<


Darmowe Typy Z Płatnych Serwisów - Hybrid1990 - 14-07-2018 19:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.