Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Drastyczny spadek odwiedzin bloga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Drastyczny spadek odwiedzin bloga (/Temat-Drastyczny-spadek-odwiedzin-bloga-68600)

Strony: 1 2


Drastyczny spadek odwiedzin bloga - Boonys - 30-04-2013 08:48

Ostatnimi czasy bardzo drastycznie spadły mi statystyki odwiedzin bloga. Cały czas dodaję wpisy i pinguje, nie pracuję już przez dłuższy czas na youtube. Czy to może być wina konkurencji, czy może powinienem ruszyć z jakąś porządną akcją reklamową? Z góry dzięki za odpowiedź.


RE: Drastyczny spadek odwiedzin bloga - Gremquen - 30-04-2013 09:01

Skoro cały czas pingujesz itp. to sprawdź czy nie dostałeś filtra od Google


RE: Drastyczny spadek odwiedzin bloga - Qwik - 30-04-2013 09:29

Jak kur*** może dostać filtr za pingowanie?


RE: Drastyczny spadek odwiedzin bloga - Admin - 30-04-2013 09:40

1) Nie, nie dostaniesz bana/filtra za "pingowanie".
2) Platformy blogowe posiadają same taką funkcjonalność i nie musisz "pingować" innym oprogramowaniem.

Słyszałeś o mapach witryny zwanych tez mapsite? To w zupełności wystarczy, aby informować google o nowych linkach na Twojej stronie oraz ich aktualizacjach.


RE: Drastyczny spadek odwiedzin bloga - As7 - 30-04-2013 12:11

A czasami tak bywa ze jest słabszy okres Smile ja mam czasem 4500 UU na dzien a na nastepny dzien tylko 3200UU ale potem juz wraca do normy Big Grin

Google czasem świruje Big Grin


RE: Drastyczny spadek odwiedzin bloga - darkmatthew - 30-04-2013 12:43

Ja też tak miałem ;/
przez 2tyg 10-15 odwiedzin aż dziś nagle XXX i pobranie za 3$ Tongue


RE: Drastyczny spadek odwiedzin bloga - Vister81 - 30-04-2013 12:46

Sprawdzajcie sobie statystyki na Webmasterze Googla Wink Tam macie wszystko ładnie, pięknie.

U mnie cały czas pozycja idzie w górę Smile


RE: Drastyczny spadek odwiedzin bloga - ZAGUBIONY - 30-04-2013 17:36

(30-04-2013 09:40)Admin napisał(a):  1) Nie, nie dostaniesz bana/filtra za "pingowanie".
2) Platformy blogowe posiadają same taką funkcjonalność i nie musisz "pingować" innym oprogramowaniem.

Słyszałeś o mapach witryny zwanych tez mapsite? To w zupełności wystarczy, aby informować google o nowych linkach na Twojej stronie oraz ich aktualizacjach.

Tak jak Admin pisze.
Jeżeli masz wordpressa zainstaluj wtyczkę:
XML Sitemap
i błyskawicznie google dowie się o twoich aktualizacjach.


RE: Drastyczny spadek odwiedzin bloga - Boonys - 30-04-2013 22:19

Wielkie dzięki za pomoc, jutro biorę się do roboty z promowaniem i tak jak mówicie zacznę korzystać z mapsite.
Jeszcze raz dzięki, temat można zamknąć.


RE: Drastyczny spadek odwiedzin bloga - joseph - 30-04-2013 22:31

Ja mam jakiś problem z tą wtyczką XML Sitemap. Mam zaznaczoną opcje "Przebudowuj mapę przy zmianie zawartości bloga" ale i tak się nic nie dzieje. Posty szybciej same pojawiają się w google chociaż nie ma ich w mapie...