Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bc.vc -i adf.ly może się schować - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: bc.vc -i adf.ly może się schować (/Temat-bc-vc-i-adf-ly-moze-sie-schowac-68412)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: bc.vc -i adf.ly może się schować - bedi25 - 29-12-2013 14:04

50 tyś klików.


RE: bc.vc -i adf.ly może się schować - Driver494 - 03-01-2014 12:46

Masz refa. Rozumiem, że wypłacają na polskie banki?


RE: bc.vc -i adf.ly może się schować - sonic01 - 03-01-2014 13:46

Zapisałem się i zobaczymy. Masz jakiegoś boota do klikania ? Czy kasa jest tylko wtedy gdy ktoś kliknie na skipp ad czy wystarczy ze kliknie ten skrócony link ?


RE: bc.vc -i adf.ly może się schować - Lesek - 03-01-2014 14:05

Zarejestrowałem się, ale zostaję przy adf.ly - dla mnie jest pewniejsze. Poczekam na jakieś dowody wypłat jeszcze i opinie.


RE: bc.vc -i adf.ly może się schować - sonic01 - 03-01-2014 14:21

Na adfly jestem ale teraz podnieśli minimum do 10 $
Skracam też linki na stronie gdzie płacą chyba najwięcej i najszybciej można wypłacić ale płacą na razie tylko w bitcoinach
Jeśli nie znacie to podaję, będę wdzięczny za reffa
mój reflink http://coin-ads.com/register.php?refid=sonic01
czysty link http://coin-ads.com


RE: bc.vc -i adf.ly może się schować - MichuS3 - 05-01-2014 11:16

@sonic01 ktoś już tu używał bota, i mu konto zbanowali Wink


RE: bc.vc -i adf.ly może się schować - sonic01 - 05-01-2014 17:34

(05-01-2014 11:16)MichuS3 napisał(a):  @sonic01 ktoś już tu używał bota, i mu konto zbanowali Wink
A ja chciałbym spróbować ale nie że boot nabija kilkaset czy kilka tysięcy wejść na dobę bo to na pewno podpadnie. Myślałem aby boot nabił góra kilkadziesiąt wejść dziennie i to się może udać. Ale chciałbym aby ktoś podał jakiegoś sprawdzonego i działającego boota. Byłbym wdzięczny
UPDATE
Zdobyłem bota i niby działa a wyświetleń nie nalicza, do du...
Postanowiłem że zostanę przy tym skracaczu linków bo choć płaci w bitcoinach to nie muszę czekać aż uzbiera się tysiące klików bo płaci też za umieszczenie reklamy na mojej stronie


RE: bc.vc -i adf.ly może się schować - xsebax - 06-01-2014 23:55

Stawki, stawkami jednak zwróćcie uwagę na Avg. CPM. U mnie po pierwszym dniu jest on ok. 0,40 $ mniejszy od adf.ly. Wiele odsłon w bc.vc nalicza jednak bez stawki. Więc dla mnie już dziś wiem, że dalej adf.ly jest niezastąpiony i najpewniejszy.


RE: bc.vc -i adf.ly może się schować - Driver494 - 07-01-2014 09:33

(06-01-2014 23:55)xsebax napisał(a):  Stawki, stawkami jednak zwróćcie uwagę na Avg. CPM. U mnie po pierwszym dniu jest on ok. 0,40 $ mniejszy od adf.ly. Wiele odsłon w bc.vc nalicza jednak bez stawki. Więc dla mnie już dziś wiem, że dalej adf.ly jest niezastąpiony i najpewniejszy.

Z własnych obserwacji zauważyłem, że adfly nie zalicza części wejść. Natomiast bc.vc nie zalicza drugiego. A mimo wszystko na bc.vc zarobiłem więcej. Ciekawe tylko ile czasu będzie wypłacać. Lol


RE: bc.vc -i adf.ly może się schować - MichuS3 - 07-01-2014 15:26

Podejrzewam, że długo Wink
CPM-y, upierdliwe wyskakujące okienka, i inne reklamy.
Również stawki mają dobrze przemyślne dla poszczególnych krajów.