Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bc.vc -i adf.ly może się schować - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: bc.vc -i adf.ly może się schować (/Temat-bc-vc-i-adf-ly-moze-sie-schowac-68412)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: bc.vc -i adf.ly może się schować - AudiRS6 - 05-04-2018 17:10

(04-04-2018 21:05)Matiuas napisał(a):  Ja mam ostatnią wypłatę z lutego 2018, poźniej miałem chwilę przerwy w promowaniu linków.
Aktualnie na ich stronie jest info że nie wypłacają przez paypal, a dla Polski był to jedyny sposób.

działa Ci ich strona? Nie można się nawet zalogować...


RE: bc.vc -i adf.ly może się schować - Matiuas - 08-04-2018 21:22

Działa, przed chwilą się zalogowałem beż żadnych problemów.


RE: bc.vc -i adf.ly może się schować - antykt - 09-04-2018 13:11

to działa czy nie


RE: bc.vc -i adf.ly może się schować - AudiRS6 - 14-04-2018 11:57

Już działa, ale ktoś im się ostatnio wkradł i wrzucił napis żeby zapłacili itp wyzwiska od SCAMERÓW


RE: bc.vc -i adf.ly może się schować - NiepoprawnyPan - 25-09-2019 17:43

(Złota łopata zawsze była moim marzeniem Tongue)

W sumie to mam pytanko odnośnie bc.vc ponieważ szukam i szukam i znaleźć nie mogę odpowiedzi na moje pytanie :/ (chyba ze tak umiem szukać Tongue)
Czy to w ogóle jeszcze płaci?
Nie widać żadnych nowości na stronce od roku, ale @ ostatnio od nich dostałem z jakąś "nowością" i zalogowałem się na swoje konto (zapomniałem o nim całkowicie) ja patrze a tam 7$ (min 10 do wypłaty) i się tak właśnie zastanawiam czy dobijać do minimum czy nawet nie zawracać sobie głowy bo to SCAM?
Bo z jednej str 7$ trochę szkoda tak zostawić jeśli to nie scam a z drugiej szkoda by było by marnować swój czas i kase by dobić do minimum jeśli to jednak scam bo mój dawny patent na tego typu linki padł więc musiał bym wykupić kampanie/reklame :/


RE: bc.vc -i adf.ly może się schować - mysc - 25-09-2019 20:38

Jedyne dwa skracacze, które wypłacają bez zarzutu od dawien dawna to shorte.st i adf.ly - cała reszta powstawała i padała. bc.vc przestało wypłacać kilka lat temu, od tego czasu nie śledziłem. Widzę, że na zagranicznych forach są jakieś screeny wypłat w BTC z 2019 roku... ale dosłownie kilka udało mi się znaleźć, także ciężko powiedzieć czy są prawdziwe ;p


RE: bc.vc -i adf.ly może się schować - NiepoprawnyPan - 25-09-2019 21:04

Okejo, thx za odpowiedz, więc nawet nie będę sobie zawracać tym głowy bo szkoda czasu na coś tak niepewnego, a raczej pewnego ze nic z tego nie będzie, jeszcze raz dzięki Smile
A co do skracaczy to tak off topem to i ouo.io dalej wypłaca i nawet fajnie zlicz z PL (Głownie na PL operuje) u mnie to aż x10 tego co na adf.ly z wejść z PL Smile