Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Surf fenka-SCAM SCAM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Surf fenka-SCAM SCAM (/Temat-Surf-fenka-SCAM-SCAM-68356)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Surf fenka od 0,8% do 1,5% dziennie - klaudzia - 01-06-2013 13:41

Fenkopak - 50 zł/30 dni, wypłata po jednym dniu:
[Obrazek: ApR0Irc.jpg]


RE: Surf fenka od 0,8% do 1,5% dziennie - Twister1992 - 08-06-2013 17:53

Czy program/surf dalej wyplaca bez zarzutu? Wie ktoś ?


RE: Surf fenka od 0,8% do 1,5% dziennie - swawolny_senior - 08-06-2013 18:59

(08-06-2013 17:53)Twister1992 napisał(a):  Czy program/surf dalej wyplaca bez zarzutu? Wie ktoś ?

admin chyba wypłaca ( nie mam pewności na 100%)
ale dobrej opinii wśród osób tam będących nie ma
ludzie czekają ponad miesiąc na dodanie głupich kont vip/gold które stracili przez problemy ze stroną, widać to, że admin ma daleko gdzieś ludzi którzy wydają pieniądze skoro takie akcje odstawia i wystarczy to poczytać na forum samej strony
dla mnie to jest oznaka, że od takiej strony i takiego właściciela najlepiej trzymać się z daleka


w temacie o tym serwisie też na tym forum znajdziesz informacje o przedawnionym długu właściciela wystawionym przez firmę windykacyjną na sprzedaż ze względu na ich bezsilność w sprawie ściągnięcia z dłużnika wierzytelności


RE: Surf fenka od 0,8% do 1,5% dziennie - Lady_Punk - 16-06-2013 14:12

ponawiam pytanie, wypłaca dalej? myślę kupić jakiś fenkopack...


RE: Surf fenka od 0,8% do 1,5% dziennie - grzego12 - 20-06-2013 14:09

Od dnia 17.06 do 23.06 zostały podniesione procenty za Fenkopaki o 0,2% z dotychczasowych stawek.


RE: Surf fenka od 0,8% do 1,5% dziennie - SweetSensi - 15-07-2013 21:28

i jak z Fenkopakami, opłaca się wchodzić, czy nie wszystkim wypłaca ?


RE: Surf fenka od 0,8% do 1,5% dziennie - wojciechxtrice - 22-07-2013 03:45

50zł na próbę zainwestowałem i poszło dobrze. Zastanawiam się nad większą kwotą, żeby nie przepadły i zyski i kasa.
Najbardziej powstrzymuje mnie brak wiedzy, na temat skąd te pieniądze się biorą i:
§7 Wypłata środków
7.1 » Wypłacie podlegają zgromadzone punkty przez użytkownika przeliczone przez aktualny przelicznik dostępny w dziale Wymiana punktów.
7.2 » Minimalna ilością punktów umożliwiająca wypłatę wynosi 330.000 punktów (za wyjątkiem okresów Promocyjnych i doładowań telefonicznych).
7.3 » Wypłaty wypłacane są na wskazany przez użytkownika numer konta lub numer telefonu(W przypadku doładowania telefonu) .
7.4 » Czas realizacji wypłaty nie powinien przekraczać 14 dni.
7.5 » Wypłata zostanie zrealizowana jedynie po pozytywnym zweryfikowaniu konta wypłacającego przez Administratora pod kątem przestrzegania przez niego postanowień Regulaminu.
7.6 » Negatywna weryfikacja przez Administratora może skutkować zawieszeniem wypłaty, odjęciem punktów lub usunięciem konta. Undecided
Można wywnioskować, że się właściciel o każdą pierdołę może przyczepić i np. usunąć konto... A co z pieniędzmi?

jak ktoś z Was jest po większej inwestycji niech da znać czy wszystko pomyślnie przebiegło.
Pzdr

P.S. Jak zarabiacie na google+ to nie klikac jak jest czerwona ikonka Wink

Cytat:admin chyba wypłaca ( nie mam pewności na 100%)
ale dobrej opinii wśród osób tam będących nie ma
ludzie czekają ponad miesiąc na dodanie głupich kont vip/gold które stracili przez problemy ze stroną, widać to, że admin ma daleko gdzieś ludzi którzy wydają pieniądze skoro takie akcje odstawia i wystarczy to poczytać na forum samej strony
dla mnie to jest oznaka, że od takiej strony i takiego właściciela najlepiej trzymać się z daleka

Wszystko się czasem sypie. Za problemy potrafil jakies marne punkty rzuci (gest jest) to i sie ludzie na dodanie tych kont doczekaja. Ma problemy trza poczekac.

Cytat:w temacie o tym serwisie też na tym forum znajdziesz informacje o przedawnionym długu właściciela wystawionym przez firmę windykacyjną na sprzedaż ze względu na ich bezsilność w sprawie ściągnięcia z dłużnika wierzytelności
Mógłbyś podać link?


RE: Surf fenka od 0,8% do 1,5% dziennie - MrSkacowany - 22-07-2013 12:20

wojciechxtrice napisał(a):  
Cytat:w temacie o tym serwisie też na tym forum znajdziesz informacje o przedawnionym długu właściciela wystawionym przez firmę windykacyjną na sprzedaż ze względu na ich bezsilność w sprawie ściągnięcia z dłużnika wierzytelności

Mógłbyś podać link?



(19-05-2013 10:07)PolishBeer napisał(a):  http://www.handeldlugami.pl/www/dlug,002021914294,rafal,trytko.html
To jest owy "admin". Wyczuwam, że ten surf może szybko zniknąć.



RE: Surf fenka od 0,8% do 1,5% dziennie - Eminey - 22-07-2013 13:06

(22-07-2013 03:45)wojciechxtrice napisał(a):  50zł na próbę zainwestowałem i poszło dobrze. Zastanawiam się nad większą kwotą, żeby nie przepadły i zyski i kasa.
Z tego, co czytam, to na razie wyplaca...ale z oporami.

Sam zaluje, ze nie zainwestowalem na poczatku programu - bo zysk jest spory.
Teraz jest to wiecej niz ryzykowne. Prawdopodobnie z dnia na dzien strona zmieni sie w scam, a wszystkie konta/wyplaty anulowane :/
wojciechxtrice napisał(a):Najbardziej powstrzymuje mnie brak wiedzy, na temat skąd te pieniądze się biorą i:
Tu jest problem - placi bardzo duzo, a nie wiadomo skad bierze fundusze :/
W najdrozszym fenopaku zysk 153% w 3 miesiace...jak?
Cytat:Mógłbyś podać link?
Tez poprosze.


RE: Surf fenka od 0,8% do 1,5% dziennie - klaudzia - 01-08-2013 00:19

Już prawie pół miesiąca temu, ale wklejam - fenkopak 500 zł/30 dni. Na wypłatę czekałam jakiś tydzień.
[Obrazek: MtJ7OCP.png]