Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! (/Temat-Ad-Hit-Profits-125-przychodu-68164)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Kamilos397 - 03-05-2013 11:49

(03-05-2013 10:34)Meloman napisał(a):  Obliczenia:
W programie mamy 53600 paczek, 53600 paczek to jest wartość 2,412,000$ [2miliony 400tysięcy dolarów w programie]
Na dzień wczorajszy procent łączny z całego dnia wynosił około 6,6%, więc teraz te 6,6% jest liczone dla kwoty jakby właśnie 2,412,000$
Czyli wychodzi że wczoraj naliczenie dla całego programu ogólnie wynosiło około 159,192$ [159 tysięcy dolarów!]
Niektórzy reinwestują, niektórzy wypłacają, więc przypuśćmy że 60% wypłaciło i to pozbawia zasoby gotówki programu o 95515$ [95 tysięcy dolarów]

Osobiście nie jestem w programie...
Jednak wydaje mi się że skoro numery paczek cały czas rosną i dany numer nie powtarza sie dwa razy świadczy to o tym że liczba 53600 nie jest liczbą aktualnie pracujących paczek w programie tylko wszystkich jakie zostaly zakupione od poczatku dzialania programu. NIe wiadomo ile z nich aktualnie działa bo jak wiadomo okres działania kiedys wygasa a numer poprostu przepada.
Tak więc obliczenia są błędne...


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Karas09 - 03-05-2013 12:00

Kamil masz rację, numery przepadają. O ile suma całkowita włożona w program się zgadza to nie można przyjąć oprocentowania dla całej tej kwoty. Z drugiej zaś strony paczki, które już nie działają musiały na siebie zarobić plus te dodatkowe 11,25$ co też trzeba wziąć pod uwagę.


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Meloman - 03-05-2013 12:04

No właśnie, to zauważ że bilans ~~53600 paczek się utrzymuje, ponieważ : To co wygasa, to nadrabia reinwestycją, więc ten poziom się utrzymuje, i obliczenia nie są aż tak strasznie błędne, wiadome nie da się dokładnie obliczyć, tak o 10% maximum mogłem się pomylić.
A tak dużo paczek jeszcze nie wygasło, program nie ma roku czy ileś, żeby połowa paczek w tej liczbie to były starocie już dawno nie pracujące...


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - bodek7654 - 03-05-2013 12:27

przeciez jak mozna sie domyslec program nie generuje takiego procentu z reklam , wykupienie ruchu nie koniecznie nawet na tej stronie to nie sa koszty rzedu tysiecy $ , program dziala jako piramidka finansowa , wyplaty a tym samym procent pokrywany jest przez zakupy nowych paczek , kiedy zakupy paczek spadna ,spadnie najpierw procent dzienny a pozniej serwis stanie sie nie wyplacalny i ja na waszym miejscu ogladalbym ile paczek dziennie jest dokupywanych bo tutaj jest jego slaby punkt , przy spadku lepiej wyplacac kasiore , ja swoje zarobilem i tylko przygladam sie zboku , na innym forum ludzie wyciagaja juz kase poniewaz obroty maleja a tutaj jak pisalem wyzej juz krok od scamu , co do dlugosci trwania programu to pewnie jego prowadzacy nawet nie wiedza tylko codzien ogladaja cyferki i statystyki czy kolejny dzien bedzie oplacalny


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Karas09 - 03-05-2013 12:51

Szczerze to również już tylko czekam na kasę, aż wszystkie paczki się skończą i chyba też zakończę tą współpracęSmile. Mam tylko nadzieję, że zdążę zanim program upadnieSmile


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Felek11 - 03-05-2013 21:17

(03-05-2013 12:51)Karas09 napisał(a):  Szczerze to również już tylko czekam na kasę, aż wszystkie paczki się skończą i chyba też zakończę tą współpracęSmile. Mam tylko nadzieję, że zdążę zanim program upadnieSmile

Dużo ludzi teraz zaczyna a ty mówisz o upadaniu Big Grin

@Meloman
Dużo paczek się zamknęło a jeszcze więcej zostało kupionych nowych. Nie wziąłeś też pod uwagę tego że strona zbija fortune na reklamach. Pewnie nie jesteś w programie więc nie strasz ludzi, ale jak jednak chcesz coś jeszcze "wyssać z palca" to proszę bardzo.

A i jeszcze tak napiszę, nie przejmujecie się tym co napisał ten pan bo i nie chce go też obrażać bo nie oto tu chodzi ale nie ma wystarczających informacji aby stwierdzić to że firma się zadłuża.


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Meloman - 03-05-2013 23:19

Felek nie rozpłacz się, bo dosłownie widzę panikę w twoim poście, to brzmi jak : Nie słuchajcie go ludzie, proszę ! On kłamie, to nie tak !


Fortunę na reklamach ? O tym to zapewnia każdy HYIP który ukrywa się za tym że całą kasę jaką ma to z reklam, paczek wyświetleń.
Zresztą nie dziwne że musi zapewniać bo inaczej nie może zostać legalnie zarejestrowany, dlatego wystarczy zrobić jakby wymianę ruchu w HYIPIE, i już jest legalny i może mieć wymówkę że nie jest Piramidą, bo zyski generowane są z wymiany ruchu blebleble - stek bzdur który łykają takie zaślepione osoby jak Ty, które muszą zapewniać o super kondycji programu bo inaczej nie pozyskają reffów i zarobią dużo mniej Smile

A Ty masz wystarczające informacje ? Jakich informacji potrzebuje ? Wystarczy mi ilość paczek w programie aktywnych, dzienny procent ile wyniósł i już wszystko jest wiadome.
A co może mam mieć jakieś super informacje tajne z firmy żebym mógł ocenić czy firma się zadłuża [tego nawet firmą bym nie nazwał]?
Masz takie same informacje jak ja i niczym się nie różnią i te twoje ani trochę nie przewyższają moich...
Aż sam się dziwie że się wdałem w taką żałosną dyskusje, no niestety, co zacząłem już muszę dokończyć :/




Radziłbym się bardzo porządnie zastanowić czy opłaca się jeszcze wchodzić w program i czy aby na pewno zdążymy wypłacić chociaż 50% wkładu jeśli wejdziemy teraz. Inwestujcie z głową i bądźcie tutaj już bardzo ostrożni.

//Czerwony kolor jest zarezerwowany dla administracji.
//Coristo



RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Felek11 - 04-05-2013 07:36

http://scr.hu/0bhg/359vb
http://scr.hu/0bhg/9rbuq
http://scr.hu/0bhg/iks8o

nie, na reklamach w ogóle nie zarabiają.... nie będę reszty komentował...


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Karas09 - 04-05-2013 07:47

Oczywiście, że coś zarabiają na reklamach ale czy to zaspokaja to co muszą wydać ludziom codziennie na ich procesory? Tu bym się zastanowił. Poza tym opłaty za banery są tygodniowe a wypłaty są codziennie tylko nie wiem w jakiej ilości. Mam nadzieję, że program pociągnie jak najdłużej ale nic nie trwa wiecznie. Smile


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Felek11 - 04-05-2013 08:11

No właśnie, raz więcej ludzi raz mniej kupuj tego typu reklamy i dlatego raz jest gorzej a raz lepiej bo zarobek jest dzielony po przez paczki Smile