Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! (/Temat-Ad-Hit-Profits-125-przychodu-68164)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Arivi - 02-05-2013 17:34

Cześć nie wiem jeszcze za bardzo o co chodzi w tych inwestycjach ale ile musiałbym zainwestować pieniędzy by zarabiać minimalną krajową? Smile


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - bolo9797 - 02-05-2013 18:22

No chyba pisze ze zarabiuam 125%... Czysta matematyka.. Srednia krajowa to ile hmm?? 1500?? Jesli tak to musisz ponad 1k zainwestowac.


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - bodek7654 - 02-05-2013 19:43

zaraz tam srednia krajowa, teraz to nawet w biedronce tyle dac niechca , a tutaj dadza ale trzeba miec duzy kapital

----------------------------------------------------------
edit: kolejna wyplata Big Grin

[Obrazek: 2nlvcz.jpg]

kto jescze chetny to szybciutko poki placi , zlecona i zaplacona w kilka minut


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Felek11 - 02-05-2013 21:44

Ja programowi daje jeszcze minimum 2 miesiące Smile
Dzisiaj jest fatalnie, a wnioskując po innych takich spadkach jutro powinno być 2 albo 3 razy lepiej Smile bo dzisiaj jest według moich obliczeń 6,6% co i tak bije na głowę inne tego typu programy Wink


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Meloman - 02-05-2013 23:00

2 miesiące ? Chłopie z jakiej Ty bajki się urwałeś, jutro rano jak wstanę przestawię obliczenia, jak bardzo już zadłuża się program to może trochę rozwieję twoją utopijną wiarę w ten program - bo zgadza się jest dobry i dal wielu uzytkownikom zarobić i ten program napewno ma u mnie plusa, ale oszukiwać się nie możemy że zadłużenie rośnie.
No ale to już jutro all przedstawie, teraz czas na sen - jesli masz na ten koment odpowiedzieć nieudolnym hejtem, spinaniem dupy o to że Reffów zabieram przez odradzanie teraz - to spoko ale nie tutaj tylko na PW Smile


Pozdrawiam.


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Coristo - 03-05-2013 08:24

Program póki co w 24h z jednego adpacka generuje $3.27 . Opłacalność względem innych programów jeszcze będzie przez jakieś max 10 dni.


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Karas09 - 03-05-2013 09:41

Meloman coś taki nerwowy. Felek przedstawił tylko swoją opinię i nie widzę powodów do atakowania go. Raczej wszyscy by chcieli żeby program działał jak najdłużej ale jest to nie realne. Sam jestem ciekaw tych obliczeń ale nie wiem dokładnie na czym ten program zarabia oprócz sprzedawania adpacków i reklam więc czy będą miarodajne trudno powiedzieć. Pozdrawiam


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Meloman - 03-05-2013 10:34

Przepraszam że nerwy, po prostu irytuje mnie i bardzo denerwuje kiedy ktoś nie mówi prawdy i daje utopijną wiarę że program z takim procentem będzie żyć jeszcze 2 miesiące, tylko po to żeby dalej zyskiwać reffów i zapewniać że wszystko jest w porządeczku i wpłacajcie pieniążki [chociaż po głębszych przemyśleniach może będzie żyć, ale z procentem dziennym nawet 0,5% Smile ] I przypuszczam ze właśnie tak będzie, że nie padnie, ale procent spadnie do znikomego żeby nie było że SCAM i KONIEC.



Mniej więcej obliczenia ile pieniędzy schodzi w programie każdego dnia.
[Obliczenia nie są dokładne, niedokładność wynosi około 10%]
[Wzoruje się na ilości paczek napisanych przez Coristo oraz procencie ile wyniósł ostatniego dnia z naliczeń od Felka]

Obliczenia:
W programie mamy 53600 paczek, 53600 paczek to jest wartość 2,412,000$ [2miliony 400tysięcy dolarów w programie]
Na dzień wczorajszy procent łączny z całego dnia wynosił około 6,6%, więc teraz te 6,6% jest liczone dla kwoty jakby właśnie 2,412,000$
Czyli wychodzi że wczoraj naliczenie dla całego programu ogólnie wynosiło około 159,192$ [159 tysięcy dolarów!]
Niektórzy reinwestują, niektórzy wypłacają, więc przypuśćmy że 60% wypłaciło i to pozbawia zasoby gotówki programu o 95515$ [95 tysięcy dolarów]





Trochę własnego komentarza:
Jeśli pomyliłem się totalnie w obliczeniach to proszę mnie poprawić, ale wydaje mi się że nie wtopiłem, może coś źle przemyślałem i całe obliczenia są źle Smile
A w programie jest około tylko 2 i pół miliona dolarów, i już nie będzie tak gwałtownie wzrastać ilość gotówki. A to było tylko przedstawienie ile w programie schodzi gotówki przy tym procencie i ilości paczek.
Chyba wnioski nasuwają się same, i że to nie ma prawa bytu 2 miesiące [no chyba że z procentem 0,5% albo 1% Smile







Post nie służy temu, aby obarczać program SCAMEM czy coś, proszę nie wysnuwać jakiś negatywnych wniosków, ta informacja która zamieściłem jest czysto informacyjna, aby niektórym pomóc i dać te parę informacji.


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Karas09 - 03-05-2013 10:52

Rozumiem to o czym piszesz Smile i nawet powiedziałbym bym, że straty teoretyczne mogą być większe bo procent dzienny był większy.. Dlaczego napisałem teoretyczne a no dlatego, że program zarabia jakąś kasę z reklam (pewnie nie jest jakaś powalająca ale zawsze coś) oraz sam admin ma jakąś ilość adpacków, które wykorzystuje do zarabiania. Nie wiem czy istnieje jakieś dodatkowe źródło dochodów ale jeśli tak to tym lepiej dla programu. Smile


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - SweetSensi - 03-05-2013 11:18

Czyżby była jakaś promocja na Adpacki w cenie 25 $ ?

EDIT: Nie sory, to jest jeśli nam się nie chce klikać to na tydzień za 25 $ mamy spokój Tongue