Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! (/Temat-Mentor-PPD-Zwieksz-swoje-zarobki-67986)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - noutilus - 19-01-2014 20:55

Zapraszam jak zwykle na GG 11902512. Proszę pisać w godzinach wieczornych.


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - KaEm - 19-03-2014 16:11

Temat raczej do zamknięcia, gdyż "Mentor" nie odpowiada już.


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - dragon321 - 19-03-2014 17:20

Również do niego pisałem - bez skutku


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - noutilus - 01-04-2014 14:37

Odpowiadam. Temat nadal aktualny.


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - jabolopivolo - 10-04-2014 10:24

podpiąłem się jako ref na catshare ogarniam temat mam pytanie odnosnie konta shell czy te 20 zł to jest miesięcznie? do wyczerpania limitu GB na koncie czy jak?
i to jest pod linuxa a jak mam winde to co???
pzdr all


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - noutilus - 10-04-2014 13:27

Shell to konto na serwerze, z którym łączysz się za pomocą przeznaczonego do tego programu np. Tight VNC i nie ma znaczenia czy używasz Windowsa czy Linuxa u siebie. Po połączeniu z shellem będziesz widział w okienku jego interfejs z Linuxem.

Oczywiście shelle są różne niektóre i niekoniecznie wszystkie posiadają system operacyjny Linux, są też z windowsem ale wiadome są one droższe.

Oczywiście shella kupuje się na miesiąc, po upływie tego czasu należy zapłacić za kolejny miesiąc tą samą kwotę aby go przedłużyć.


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - noutilus - 15-05-2014 21:19

Witam.

Za niedługo ruszam z porządnym mentoringiem w PPD! Do tej pory wszelakiej pomocy udzielałem poprzez GG i opierałem się na poradnikach, do których linkowałem. Już niedługo wszelkie metody nauczania się zmienią na lepsze ;-) Utworzona zostanie specjalna strona o mnie, na której będą sukcesywnie wprowadzane wszelakie porady.

Ze względu na rosnącą popularność, pewnie przez zbliżające się wakacje zostanie wdrożony na owej stronie Live Chat, który będzie aktywny we wskazanych przeze mnie godzinach, to pozwoli zebrać od razu szerszą widownię i nie będą musiał odpisywać na setki tych samych pytań.

Myślę że te zmiany pójdą teraz w lepszym kierunku i przyczynią się do wzrostu waszych konwulsyjnych zarobków.

Mam też dobrą informację dla mnie jak i dla was.
Zaufało mi już ponad 110 osób, którzy zapisali się z mojego linka poleconego na CatShare.

Dziękuję wszystkim za zaufanie, myślę że nie zawiedliście się na mojej dotychczasowej pomocy, chodź wiem że czasem gonił mnie czas i nie byłem w stanie pomóc wszystkim.