Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! (/Temat-Mentor-PPD-Zwieksz-swoje-zarobki-67986)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - code44 - 07-09-2013 21:35

Autor to oszust i naciągacz, sprzedaje ogólnie dostępną wiedzę w formie pseudo poradników, radze omijać z daleka takich cwaniaczków żerujących na naiwności innych.


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - noutilus - 08-09-2013 11:41

Na jakiej podstawie wyciągasz takie stwierdzenie?

Rozumiem że chodzi o płatny poradnik, owszem w 1/3 poradnika jest dużo kwestii, które można znaleźć w internecie bo nie da się inaczej opisać podstaw, które swoje źródło mają w internecie. Dalsza część poradnika wynika już z mojego kilku letniego doświadczenia i zdradza ważniejsze aspekty zarobku niż te wyczytane w internecie.


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - djmichu - 12-09-2013 22:07

oczywiście polecam mentora oczywiście każdy może znaleźć złoty środek zarabiania i bez kupowania shell ja upie za free na 3 hostingi oczywiście jeden dzień sobie opuściłem i zarobki spadły lekko ale zabieram się do roboty


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - LuluZ - 23-09-2013 18:16

Jeżeli nadal aktywne to wiadomość na gg czeka Smile


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - patulsky1337 - 24-09-2013 11:13

Aktualne jeszcze? Jeśli tak proszę o PW, albo mogę sam napisać Smile


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - noutilus - 24-09-2013 19:52

Tak nadal aktualne.


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - ganjamafia - 04-10-2013 20:40

Today's download earnings $14.18


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - UmCyK - 04-11-2013 19:49

Napisałem na gg.


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - FunnyPeKI - 05-11-2013 16:33

Wiadomośc na PW poszła. Napisałbym na GG ale nie używam. Liczę na pomoc związaną z PPD.


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - noutilus - 14-11-2013 23:16

Dziękuję za informację. Już odpisałem na PW. Zapraszam kolejne chętne osoby do współpracy.