Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! (/Temat-Mentor-PPD-Zwieksz-swoje-zarobki-67986)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - v3XeR - 07-07-2013 10:26

A czy można się jeszcze zgłosić ?
Zarabiam na egofiles.com, na catshare konta nie mam, więc się zarejestruje z refa i będziesz moim mentorem.


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - noutilus - 07-07-2013 15:58

Tak. Temat cały czas aktualny.


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - GTraxX - 10-07-2013 21:43

A powiedz mi czy PPD jest legalne ?
Jeśli tak, to chętnie się pod to podepnę Smile


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - noutilus - 10-07-2013 22:44

Zależy od jakiej strony na to patrzysz...

Samo udostępnianie plików, które nie są objęte prawami autorskimi lub nie podlegają pod ustawę z 1998 roku DMCA to można to uznać za legalny sposób pozyskiwania pieniędzy.

W praktyce jednak musisz łamać powyższe zasady co powoduje że legalność tutaj stoi pod znakiem zapytania. Jednak zarabianie na tym sposobie jest nielegalne ale jak by to powiedzieć są nikłe szanse że będziesz musiał wyciągać jakiekolwiek konsekwencje bo że cię za to złapią to jest to raczej niemożliwe bo wtedy największe strony warezowe już dawno by nie istniały a hostingi PPD upadły.


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - mackoradom - 11-07-2013 01:27

czy cały czas jest to aktualne ? bo odezwałem się kilka dni temu i nie dajesz znaku życia Sad


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - noutilus - 11-07-2013 20:28

Spamuj mi na GG w końcu odpisze. Czasem nie ogarniam ale jest to spowodowanie głównie tym że w PPD dużo się dzieje.


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - damin14 - 27-07-2013 09:12

Czy to nadal aktualne ?


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - noutilus - 28-07-2013 10:15

Tak, nadal aktualne.


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - TastemanPL - 29-07-2013 14:00

Napiszę zobaczymy co będzie Smile


RE: Mentor PPD: Zwiększ swoje zarobki! - SoIAS - 31-08-2013 08:17

Napisałem na PW i z niecierpliwością czekam na odpowiedź.