Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy długopis z własnym logo+podkładka pod mysz i kalendarz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowy długopis z własnym logo+podkładka pod mysz i kalendarz (/Temat-Darmowy-dlugopis-z-wlasnym-logo-podkladka-pod-mysz-i-kalendarz-67907)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Darmowy długopis z własnym logo+podkładka pod mysz i kalendarz - NanMin - 11-06-2013 23:16

Również zamówiłem ponad miesiąc temu i nic. Aha, nadruk jaki sobie zażyczyłem był normalny, więc raczej nie o to chodzi Wink


RE: Darmowy długopis z własnym logo+podkładka pod mysz i kalendarz - Kikulec - 13-06-2013 11:33

Ja miałam logo dołączone w pliku, kolorowe, oni dopasowali je odpowiednio do potrzeb długopisu (co nie było wcale takie banalne), zmienili na białe. Poprosiłam, aby - jeśli to możliwe - długopis był niebieski, taki też dotarł po czterech dniach roboczych. Jestem naprawdę zadowolona. Chyba zamówię jeszcze raz na inny adres, ciekawe czy przyślą, tym bardziej, że logo jest raczej specyficzne, więc też łatwo je zapamiętać. Big Grin


RE: Darmowy długopis z własnym logo+podkładka pod mysz i kalendarz - mlekoju - 16-06-2013 19:31

Właśnie zamówiłem, ciekawe czy dojdzie.
Logo dałem dość łatwe więc powinno przejść.

Oczywiście plus poszedł Jerk2


RE: Darmowy długopis z własnym logo+podkładka pod mysz i kalendarz - picio - 19-06-2013 21:07

Mi doszło w niecały miesiąc
Ps nie było kalendarzyka Big Grin


RE: Darmowy długopis z własnym logo+podkładka pod mysz i kalendarz - mlekoju - 20-06-2013 20:03

Tak jak pisałem zamówiłem 4 dni temu.
Dziś patrzę a w skrzynce pocztowej paczuszka Big Grin
W niej długopis z wygrawerowanym logo oraz podkładka pod myszkę, tylko już z logo firmy reklamującej.


RE: Darmowy długopis z własnym logo+podkładka pod mysz i kalendarz - Lukasz36016 - 20-06-2013 21:37

Tia, ja ze 2 miechy temu zamówiłem i do tej pory nic... Pewnie idzie z łapanki


RE: Darmowy długopis z własnym logo+podkładka pod mysz i kalendarz - MrocznyKILL - 20-06-2013 21:45

Jeśli chcecie mnóstwo takich pierdół zainwestujcie kilka zł i wybierzcie się na jakieś targi (najlepiej elektroniczne) wstęp to grosze a pierdół w stylu:
-zapalniczki
-latarki
-pendrive (od 1 do max 4 giga)
-podkładki pod myszkę
-kalendarze
-notatniki
-piłki
-i inne pierdoły
Nawieziecie do domu w ilościach hurtowych...
Wiem bo siedzę w tej branży i na początku mojej pracy przywoziłem tego spore ilości Wink Myślałem nawet to sprzedać komuś ale kto dziś kupi pendrive np. 2 giga Tongue


RE: Darmowy długopis z własnym logo+podkładka pod mysz i kalendarz - Evid3nce - 29-06-2013 07:56

Zamówione, zobaczymy czy przyjdzie Wink

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4


RE: Darmowy długopis z własnym logo+podkładka pod mysz i kalendarz - Gamekiller - 29-06-2013 10:46

Ehhh. czekam od kwietnia. chyba coś będzie lipa z tym...


RE: Darmowy długopis z własnym logo+podkładka pod mysz i kalendarz - hertia - 25-07-2013 11:05

Wysłałem na początku Lipca i wątpię żeby to wciąż szło;p ale w sumie poczekam jeszcze parę tygodniSad