Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker a ProfitClicking. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker a ProfitClicking. (/Temat-Bannersbroker-a-ProfitClicking-67901)

Strony: 1 2


Bannersbroker a ProfitClicking. - As7 - 15-04-2013 14:57

Witam.
W najbliższym czasie bd miał pieniążki do zainwestowania. Szukam pewnego miejsca żeby je ulokować. Jak na razie nie interesują mnie nie pewne inwestycje, programy inwestycyjne gdzie proponują 200% w ciągu kilku kilkunastu dni a strony zwijają się następnego dnia po wpłacie większej sumy przez inwestorów.

I właśnie tu trafiłem i chciałem się spytać czym różnią się owe firmy
Bannersbroker , ProfitClicking. Jakie sa miedzy nimi różnice ? Z tego co czytałem obie zajmują się sprzedawaniem reklam które my kupujemy i na nich zarabiamy. do 2% dziennie na danym pakiecie. Który jest bezpieczniejszy i który w mojej sytuacji da mi wiekszę możliwe korzyści jeżeli posiadam swoją stronę. Bo chyba Bannersbroker posiada równiez dodatkową darmową reklamę jezeli posiadamy swoje strony,blogi,produkty.


RE: Bannersbroker a ProfitClicking. - cruele - 15-04-2013 15:54

to jeszcze raz poczytaj jezeli sa do siebie podobne Wink BB ma problem z wyplatami, a PC z wiaderkami Smile


RE: Bannersbroker a ProfitClicking. - marcel_kk - 15-04-2013 18:21

Zresztą jak wszystkie piramidy, jak już nie ma chętnych aby wpłacali
na starych uczestników, to właściciele zabierają kase i zwijają interes...


RE: Bannersbroker a ProfitClicking. - bodek7654 - 15-04-2013 18:43

ja mialem teraz wejsc do b , czyli ze co nie opyla sie teraz? , dopiero ledwo od 4 miesiecy czekania wybieram kase z pc aby od nich uciec , a tu niby w bb to samo?


RE: Bannersbroker a ProfitClicking. - As7 - 15-04-2013 18:57

czyli co obie firmy zwijają sie powoli ?


RE: Bannersbroker a ProfitClicking. - BBinternet - 15-04-2013 19:26

Co do PC to nie wiem, lecz obserwuj sytuację w BB, bo niby wypłaty ruszają, ale ciekawe co z tego będzie.


RE: Bannersbroker a ProfitClicking. - Ruska34 - 15-04-2013 19:28

Uinvest Ci polece - najlepszy wybór Smile


RE: Bannersbroker a ProfitClicking. - Meloman - 15-04-2013 19:44

Aktualnie najgodniejszy moim skromnym zdaniem polecenia jest Nobox.
PC ma ogromne problemy i próbuje udawać że nadal wypłaca, BB to samo.
A tutaj masz galerie z Noboxa zarobków : http://zarabiam.com/galeria/thumbnails.php?album=663

oraz temat o Nobox : http://zarabiam.com/Temat-NoBox-do-2-dziennie-www-nobox-biz-65415




Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru Smile


RE: Bannersbroker a ProfitClicking. - Ruska34 - 15-04-2013 19:45

Jak możecie polecać ludziom piramidy Smile

Uinvest tylko! jeśli nie chcesz przepieprzyć kasy Smile


RE: Bannersbroker a ProfitClicking. - Kazio_Odlotowy - 15-04-2013 19:51

@Ruska, jeżeli nie masz 100% potwierdzonych informacji czy coś jest piramidą czy nie to najlepiej w ogóle się nie udzielaj na ten temat, bo równie dobrze ten twój cudowny Uinvest może być piramidką.

Ja od siebie mogę polecić NoBox, sam z nim pracuję i powiem że działa bardzo dobrze. Nie ma żadnych opóźnień, kasa wpływa, wypływa zgodnie z umową i jest doskonały kontakt. Na odpowiedź nie czeka się nawet 2 godzin, czego nie można powiedzieć o większości serwisów. Jeżeli ktoś chciałby tam wystartować, zapraszam do tematu w dziale "Inwestycje". Pozdrawiam.