Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile masz wstawek na blogu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Ile masz wstawek na blogu? (/Temat-Ile-masz-wstawek-na-blogu-67800)



Ile masz wstawek na blogu? - zarabiajmy - 13-04-2013 16:50

Witajcie,

Temat ten kieruję do osób które mają zarobki od minimum 5$ w górę dziennie. Ile macie 'wstawek' na swoich blogach i jak ta ilość przedstawia się na Wasze zarobki? Jestem ciekawy czy najlepiej pójść jak to się mówi w jakość czy lecieć na ilość.

Pozdrawiam


RE: Ile masz wstawek na blogu? - Locki - 13-04-2013 17:59

Według mnie ilość to nie ma znaczenia bo i tak chodzi by złapać tą złotą niszę i na niej zarabiać i ktoś na 2-3 niszach może sporo zarobić. Wiadomo że czym wiecej tym lepiej ale więcej wartościowych rzeczy Smile


RE: Ile masz wstawek na blogu? - Vister81 - 13-04-2013 18:24

Zgadzam się Smile
Dla mnie liczy się jakość, nie ilość.

Przykładowo, ktoś mający bloga z 300 wpisami "na szybko", bez żadnych zachęcających treści, z oklepanymi plikami, to owszem, będzie miał tych kilkaset UU dziennie. Ale będzie to jedna/dwie osoby na jeden wpis, co daje fatalny rezultat.
Natomiast ktoś, kto ma nawet jedną NISZĘ, naprawdę dobrą, może wyciągnąć kilka tysięcy UU dziennie, tylko i wyłącznie na ten wpis. Także warto to przemyśleć :]

BTW - sam tych 5$ dziennie nie zarabiam, ale coś mi tam wpada, więc powiem. Mam u siebie niecałe 30 wpisów, co dzień dodaję jeden/dwa.


RE: Ile masz wstawek na blogu? - xJAmaTOx - 13-04-2013 19:25

Zgadzam się z kolegami

Wpisy na szybko w dużej ilości też są ważne.. Przeglądający bloga widzi że blog pracuje po przez uzupełnianie go nowymi hackami.

Myśl tak aby samego siebie zrobić w konia Wink


RE: Ile masz wstawek na blogu? - zarabiajmy - 14-04-2013 10:33

Poleciały repki. Macie może jeszcze jakieś ciekawe porady dotyczące bloga dla początkującego? Smile


RE: Ile masz wstawek na blogu? - xJAmaTOx - 14-04-2013 10:45

Zależy czego Ci jeszcze na nim brakuje, i co będzie do niego pasowało.

Bardzo fajnym trickiem jest "Licznik Pobrań"
- Nie wiem jak inne serwisy PPA, ale FireCash pozwala na wpisanie ilości pobrań pliku. Ale chodzi mi tu o licznik na blogu. Oczywiście może to być tekst: pogrubiony, podkreślony, kolorowy, w ramce. Pod przyciskiem "Download".


RE: Ile masz wstawek na blogu? - Vister81 - 14-04-2013 11:07

Bloga bardzo uwiarygodnią oceny przy wpisach :]
Tutaj łap kod na "YES" i "NO", wstawisz go gdzie chcesz, a i sam tekst zmienisz wedle uznania :

<center><strong>TEKST GŁÓWNY</strong></a></em></center>
<p style="text-align: center;"><input type="button" name="yes" value="Yes" /> <input type="button" name="no" value="No" /></p> <p style="text-align: center;"><a style="color: #009900; font-size: 11px;">OCENY for YES</a> / <a style="color: #ff0000; font-size: 11px;">OCENY for NO</a></p>

Sam kodzik zaczerpnięty z forum, niedawno się tu pojawił

Do tego dodawaj strony do katalogów, choć na same efekty katalogowania przyjdą do Ciebie za nawet kilka miesięcy.