Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
profitclicking - zlecenia wyplat wiaderek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: profitclicking - zlecenia wyplat wiaderek (/Temat-profitclicking-zlecenia-wyplat-wiaderek-67788)



profitclicking - zlecenia wyplat wiaderek - bodek7654 - 13-04-2013 12:53

witam
- temat założony w celu zlecania wiaderek przez inne osoby ,
* na czym to polega ?
- osoba zgłasza się do mnie ja pośrednicze kontaktowo do osób które się tym zajmują i pomagam w dokonaniu usługi

* oto ich regulamin :
Do procesu wypłaty z ProfitClicking [realizacji zamówień], wykorzystuje różnego rodzaju automaty [boty]. Jak wiadomo wiąże się z tym jakieś ryzyko zbanowania konta. O czym informuję odrazu i nie zwracam środków które znajdowały się na utraconym koncie w przypadku bana. Minimalizuje ryzyko na podstawie doświadczenia. Wielu zadowolonych klientów i jak do tej pory nie zablokowali żadnego konta obsługiwanego przeze mnie. Staram się złapać 1 wiaderko dziennie[nic nie jest zagwarantowane] na maksymalną kwotę (dzięki temu dodatkowo minimalizuje ryzyko bana). Kolejne wiaderko łapię gdy PC wyśle środki na konto zamawiającego. Na prośbę zamawiającego mogę starać się złapać więcej wiaderek. Prowizja za wypłaty z PC wynosi 25%. Spłata należności odbywa się od kwoty złapanych wiaderek [ nie od środków które dojdą na procesor]. Płatności za prowizje to: Payza/STP/LR/Polski Bank[kurs do ustalenia].
Aby przyjąć zamówienie potrzebuję informacji, że znam ryzyko i nie będę dochodził żadnych roszczeń w wyniku zbanowania konta.
Dane potrzebne do zamówienia: Numer konta/Hasło/PIN/Procesory/Kwota zamówienia[pełne kwoty $ bez centów].
Uzyskane informacje [dane konta] od zamawiającego nie są nigdzie indziej przesyłane, pozostają w prywatnej bazie danych zleceniodawców.
W czasie realizacji zamówienia. Zamawiający nie loguje się na konto. O każdej złapanym wiaderku zostanie poinformowany na FB.

- ja pobierałbym skromne 5% za kontakt z nimi i realizacje usługi
- gdy ktos sie zdecyduje , prosze o tym pisac ponizej aby kazdy kto sprobuje i ten który sie wacha wiedzial jak przebiega caly proces i czy jest skuteczny
- rozmowy mozna prowadzic poprzez pw tego serwisu lub takze fb wysylajac mi link do konta na fb ,[ wtedy wie sie z kim sie rozmawia ]

- sam osobiscie wyprobowalem usluge i jak w innym temacie widac usluga została wypelniona w mniej niz 12 h

-