Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPD i ban na yt. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: PPD i ban na yt. (/Temat-PPD-i-ban-na-yt-67781)

Strony: 1 2


PPD i ban na yt. - Wolfik - 13-04-2013 10:22

Cześć, czy gdy stosujemy serwery PPD można dostać bana na yt?
Jaki jest najlepszy hosting PPD?
Na PPD będę mógł zarabiać 1000-2000zł/msc?
Ile wy najwięcej msc zarobiliście?
Czy trzeba odpowadzać podatek?


RE: PPD i ban na yt. - Damkofr - 13-04-2013 10:38

na PPD się nie znam ale podatek napewno musisz odprowadzać.


RE: PPD i ban na yt. - xJAmaTOx - 13-04-2013 10:47

PPD lepiej promować na stronach warezowych niż na YT


RE: PPD i ban na yt. - noutilus - 14-04-2013 18:41

Jeśli chodzi o PPD to tutaj nie promuje się tego systemu zarabiania na YT itp. tylko na forach i portalach warezowych do tego przeznaczonych.


Cytat:Na PPD będę mógł zarabiać 1000-2000zł/msc?

Teraz jest to raczej niemożliwe. Maksymalnie wyciągniesz 600zł na miesiąc ale musisz się na tym znać i mieć rangi/reputacje na warezach


Cytat:Ile wy najwięcej msc zarobiliście?

1000zł w tydzień na HellShare kiedy był na tym hostingu jeszcze system poleconych i miałem razem z nimi 30 TB danych


Cytat:Czy trzeba odpowadzać podatek?

Można ale nie trzeba


RE: PPD i ban na yt. - bardok - 14-04-2013 20:08

Wiesz właściwie co to jest PPD i jak na tym zarabiać?


RE: PPD i ban na yt. - paolo10 - 14-04-2013 21:19

PPD = Pay Per Download, czyli krótko mówiąc wrzucasz plik, inni go pobierają i masz za to kasę. Od PPA różni się tym, że są mniejsze stawki, ale ludzie za pobieranie nic nie płacą, nie muszą wypełniać ankiet itd. no i serwisy PPD w przeciwieństwie do PPA są akceptowane na forach warezowych. Mówiąc bardziej łopatologicznie, polega to na tym że np. wrzucasz jakiś serial/film/grę, linki promujesz na forach warezowych typu darkwarez, ludzie pobierają a ty za pobrania masz kasę. Niekoniecznie trzeba wrzucać ze swojego kompa, bo np. w CatShare masz za free remote upload, czyli wystarczy skopiować plik od innej osoby i błyskawicznie masz go na swoim koncie. Jeśli ktoś ma więcej pytań i jest zainteresowany zarabianiem na PPD, zapraszam na PW.


RE: PPD i ban na yt. - Wolfik - 14-04-2013 21:57

Wiem co to PPD Big Grin


RE: PPD i ban na yt. - paolo10 - 15-04-2013 12:06

Ty wiesz, ale bardok się pytał to mu odpowiedziałem Smile


RE: PPD i ban na yt. - Wolfik - 15-04-2013 14:09

Przecież na ppd można szybko uzbierać 1000 pobrań. Choćby zrobić stronę i zrzucać tam gry na androida. I ludzie tak mało na tym zarabiają? Big Grin


RE: PPD i ban na yt. - noutilus - 15-04-2013 18:57

Zależy też jak wypromujesz tą stronę. Tak, zarabia się całkiem nieźle bo z doświadczenia wiem że ludzie zbijają na miesiąc niezłą sumkę. Sam mam strone pod PPD, wrzucam na EXSite newsy i kilka innych warezów i wyrabiam te 600 stów na miesiąc.

Jak ktoś chętny to mogę zostać jego mentorem. Więcej info w sygnaturze poniżej.