Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
słyszałem że profitclicking po mału siada czy to,O prawda? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: słyszałem że profitclicking po mału siada czy to,O prawda? (/Temat-slyszalem-ze-profitclicking-po-malu-siada-czy-to-O-prawda-67762)

Strony: 1 2


słyszałem że profitclicking po mału siada czy to,O prawda? - freecasch - 12-04-2013 20:17

czy sztuczny ruch na stronie psuje wyniki w google ?


RE: słyszałem że profitclicking po mału siada czy to,O prawda? - xman - 07-05-2013 12:25

Mi kasy nie chcą wypłacić od początku stycznia!!!! Odradzam pc i tego typu podobne g..na. Zmieniają reguły gry. Nie ma sensu lokować tam kasy. Mogę się założyć, że zaraz odezwie się stado oburzonych "mentorów", "przewodników" (czy jak tam się oni lubią nazywać), którzy jeszcze coś tam zyskują na nowych naiwnych. Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam i życzę byście wzięli się za konkretną robotę a nie naganiacie ludzi do udziału w takim GGGGG.


RE: słyszałem że profitclicking po mału siada czy to,O prawda? - duzypawel - 07-05-2013 14:03

(07-05-2013 12:25)xman napisał(a):  Mi kasy nie chcą wypłacić od początku stycznia!!!! Odradzam pc i tego typu podobne g..na. Zmieniają reguły gry. Nie ma sensu lokować tam kasy. Mogę się założyć, że zaraz odezwie się stado oburzonych "mentorów", "przewodników" (czy jak tam się oni lubią nazywać), którzy jeszcze coś tam zyskują na nowych naiwnych. Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam i życzę byście wzięli się za konkretną robotę a nie naganiacie ludzi do udziału w takim GGGGG.

jak to mówią - raz na wozie, raz pod wozem Smile

jakbyś zamiast czekania od początku stycznia na wypłatę zainwestował kilka $ w bota to byś był na plus Smile

nie bronię PC, nie polecam PC, wręcz przeciwnie - PC to już scam i nie należy tam wpłacać ani złotówki ale takie płacze jak Twoje niczemu nie służa - przecież nikt Ci nie kazał tam niczego wpłacać Smile

takie uroki hyipów.


RE: słyszałem że profitclicking po mału siada czy to,O prawda? - GrzesiX - 07-05-2013 15:09

Mi w marcu udało się odzyskać niemal 75% tego co zainwestowałem w lipcu 2012. Obecnie PC to chyba znowu trup...


RE: słyszałem że profitclicking po mału siada czy to,O prawda? - freecasch - 07-05-2013 17:55

ja jestem nowy i po tym co widze wole nie wchodzić w takie malo wartościowe główn..a a miało być tak pięknie


RE: słyszałem że profitclicking po mału siada czy to,O prawda? - Riczi34 - 07-05-2013 19:05

PC na swojej stronie pokazuje dowody wypłat.
Hm, ciekawe, nieprawdaż?


RE: słyszałem że profitclicking po mału siada czy to,O prawda? - dondoonsie - 07-05-2013 21:09

Miesiąc temu wypłaciłem z pc ponad 1000 zł na swoim koncie i chyba z 3000 zł na kumpla koncie. Wszystko botem. Potwierdzenia na tym forum w wypłatach. To było miesiąc temu.
Dało się trafić nawet dwa razy dziennie po 150$ wiaderka i płacili to do 48 godzin.

Teraz zastój, no i do tego te masowe bany kont. No nie powiem ale jestem grubo na plusie. Rozumiem userów którzy gnoją PC.

Myślę że jeszcze wypłaty pc wrócą tylko jak się wszystko uspokoi. Może zrobią restart na basicu to by się przydało.


RE: słyszałem że profitclicking po mału siada czy to,O prawda? - duzypawel - 08-05-2013 07:21

(07-05-2013 17:55)freecasch napisał(a):  ja jestem nowy i po tym co widze wole nie wchodzić w takie malo wartościowe główn..a a miało być tak pięknie

ciekawe jest Twe spostrzeżenie Smile tylko musisz mieć na względzie to, że PC nie powstało wczoraj Smile

ja jestem w tym 'gównie' od ponad roku Smile troszkę dało zarobić a teraz pada. Normalne - żaden hyip nie będzie żył wiecznie.


RE: słyszałem że profitclicking po mału siada czy to,O prawda? - xman - 09-05-2013 23:39

Pawełku, ale Ty mi nie musisz mówic, takich rzeczy, że nikt mi nie kazał wchodzić i coś inwestować. Takie Twoje komentarze są zbędne. Natomiast mój komentarz do sprawy jest jak najbardziej na miejscu. Przestrzegam innych, żeby w to nie inwestowali. Więc Pawełku mój kochanieńki wrzuć na luz i wciągnij kreskę, przemyśl sprawę i pisz wtedy, gdy masz jakiś konkret do powiedzenia.



(07-05-2013 14:03)duzypawel napisał(a):  
(07-05-2013 12:25)xman napisał(a):  Mi kasy nie chcą wypłacić od początku stycznia!!!! Odradzam pc i tego typu podobne g..na. Zmieniają reguły gry. Nie ma sensu lokować tam kasy. Mogę się założyć, że zaraz odezwie się stado oburzonych "mentorów", "przewodników" (czy jak tam się oni lubią nazywać), którzy jeszcze coś tam zyskują na nowych naiwnych. Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam i życzę byście wzięli się za konkretną robotę a nie naganiacie ludzi do udziału w takim GGGGG.

jak to mówią - raz na wozie, raz pod wozem Smile

jakbyś zamiast czekania od początku stycznia na wypłatę zainwestował kilka $ w bota to byś był na plus Smile

nie bronię PC, nie polecam PC, wręcz przeciwnie - PC to już scam i nie należy tam wpłacać ani złotówki ale takie płacze jak Twoje niczemu nie służa - przecież nikt Ci nie kazał tam niczego wpłacać Smile

takie uroki hyipów.



RE: słyszałem że profitclicking po mału siada czy to,O prawda? - duzypawel - 10-05-2013 08:15

1. nie jestem Twoim kochanym Pawełkiem - pomyliłeś/aś mnie z jakimś innym swym kompanem-narkomanem Smile
2. jest cały temat o PC, w którym wymieniamy się najświeższymi informacjami na temat tego programu, czyli głównie o wypłatach i skuteczności botów.
3. Twoje spostrzeżenie na temat wypłacalności PC jest tak bardzo na czasie, że na pewno ustrzeżesz w ten sposób wiele istnień Big Grin Problemy z wypłatami z PC zaczęły się już na jesieni 12. Już za czasów JBP były jakieś dziwne akcje z okienkami więc podziwiam Twe zaskoczenie i rozczarowanie, że w styczniu nie chcieli Ci wypłacić. Stwierdzenie 'przestrzegam przed innymi tego typu gównami' też nie wiem co miało na celu. Jak już mówiłem - takie uroki hyipów. Jak ktoś nie chce to może się w to nie bawić i tyle w tym temacie Smile
4. to jest forum. musisz się z tym pogodzić ale każdy - nie tylko Ty - może tu wyrazić swoje zdanie. Więc nie będziesz mi mówić czy mogę zabrać głos czy nie Smile

(09-05-2013 23:39)xman napisał(a):  Pawełku, ale Ty mi nie musisz mówic, takich rzeczy, że nikt mi nie kazał wchodzić i coś inwestować. Takie Twoje komentarze są zbędne. Natomiast mój komentarz do sprawy jest jak najbardziej na miejscu. Przestrzegam innych, żeby w to nie inwestowali. Więc Pawełku mój kochanieńki wrzuć na luz i wciągnij kreskę, przemyśl sprawę i pisz wtedy, gdy masz jakiś konkret do powiedzenia.