Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwny Komunikat , brak mozliwości wejścia na konto. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Dziwny Komunikat , brak mozliwości wejścia na konto. (/Temat-Dziwny-Komunikat-brak-mozliwosci-wejscia-na-konto-67741)



Dziwny Komunikat , brak mozliwości wejścia na konto. - HinaruPl - 12-04-2013 15:37

Witam.
Zrobiłem sobiekonto na Fc.
Alemammały problem , gdy się zaloguje wyskakuje mi komunikat o właśnie taki:
[Obrazek: 13059813552149954394.jpg]
Po czym gdy nacisnę OK
To automatycznie mnie wylogowywuje.
Gdypróbujesię znowu zalogować to wyskakuje mikomunikat że wpisałem zły login lub hasło , a wpisałem dobreSmile
I tak mam na każdej przeglądarce.
Jeszcze dodam , że nie dostałem żadnego e-mail'a potwierdzającego Smile
Pozdrawiam i Proszę o pomoc


RE: Dziwny Komunikat , brak mozliwości wejścia na konto. - rozekrr - 12-04-2013 15:50

W ustawieniach konta dodaj np. numer GG i problem z głowy. Komunikat prosi jasno Smile


RE: Dziwny Komunikat , brak mozliwości wejścia na konto. - HinaruPl - 12-04-2013 15:53

Tak , tylko że gdy nacisnę OK to mnie automatycznie wylogowywuje i już nie moge sie zalogowac dopiero później ale znowu wyskakuje komunikat i wszystko się powtarza Smile


RE: Dziwny Komunikat , brak mozliwości wejścia na konto. - rozekrr - 12-04-2013 15:54

Napisz więc do Supportu FC.


RE: Dziwny Komunikat , brak mozliwości wejścia na konto. - HinaruPl - 12-04-2013 16:05

Napisałem dzisiaj rano. Czekam na odp. No ale może wy byście coś pomogli zanim by odpisali
dlatego też tu napisałem ;D


RE: Dziwny Komunikat , brak mozliwości wejścia na konto. - BabyBuns - 12-04-2013 16:08

U kolegi było to samo ale zalogował się ponownie i działało.


RE: Dziwny Komunikat , brak mozliwości wejścia na konto. - HinaruPl - 12-04-2013 16:15

nom tylko właśnie o to chodzi , że nie moge się zalogować ;c

@Edit
O.k problem rozwiązany.
wystarczyło zmienić język z Polskiego na Angielski Tongue