Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! (/Temat-PLACI-AyuWage-com-bardzo-ciekawy-bux-HIT-HIT-67707)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - Dzipsiok87 - 06-05-2016 22:30

Wypłata może iść i 14 dni. NIe ma reguły


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - bolek27 - 07-05-2016 06:57

Szkoda kierowałem się raczej odpowiedziami z faq, to chyba najlepszy bux i dużo osób jest, to w sumie nic dziwnego że się tak dłuży :/


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - Emsey900 - 07-05-2016 08:36

Ja mogę czekać . byle by była


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - Dzipsiok87 - 09-05-2016 20:06

Nie wiem czy opłaca się buxy klikać teraz i niektóre Revshare oferują klikanie. Co prawda jest kilka buxów co działają już długo i wypłacają, ale nie wiem czy miesięcznie coś się z tego uzbiera konkretnego. Ja jak dawno temu zaczynałem z zarobkiem online to właśnie na buxach i było to strasznie męczące


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - bolek27 - 10-05-2016 15:09

Taa, ja wyklikam to co zostało żeby dokończyć, i zajmę się czymś innym.


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - Jecham - 11-05-2016 20:30

Panowie, odpowiedź na Wasze wątpliwości jest prosta - nie, to się nie opłaca. Tyle w temacie.


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - Pakus2015 - 17-05-2016 08:02

Witam Wszystkich

Jakiś czas temu pytałem co zrobić , ponieważ zleciłem wypłatę z ayuwage na nie tego maila co trzeba. Na maila na którego mam zarejestrowane konto w ayuwage , natomiast paypal mam na innego maila. Dostałem od Was odpowiedź , że spokojnie bo Oni weryfikują czy paypal na taki mail istnieje itd. i Dziś właśnie na tego maila dostałem taką o to wiadomość od Ayuwage: ( zdjęcie w załączniku)

Rozumiem, że mam nie klikać Claim , wtedy kasa wróci do ayuwage a oni zwrócą mi to na konto w ayuwage spowrotem, i bede pozniej mogł znowu wypłacić tym razem juz na poprawnego maila. tak? Czy jak?

pozdrawiam.







[Obrazek: Ayuwage.jpg]


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - fabian51 - 17-05-2016 10:49

a czy nie lepiej poprostu bylo dodac ten email na ktory zleciles wyplate do paypala??
a w twoim przypadku niewiem co robic bo nie korzystam z tego serwisu


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - Pakus2015 - 17-05-2016 15:42

(17-05-2016 10:49)fabian51 napisał(a):  a czy nie lepiej poprostu bylo dodac ten email na ktory zleciles wyplate do paypala??
a w twoim przypadku niewiem co robic bo nie korzystam z tego serwisu

Myślałem o tym ale byłby to ciągle dodatkowy mail i nadal nie byłem pewien czy to dotrze. Zobaczymy, poczekamy co bedzie już, najwyzej przepadnie 10 dolców, przy nastpenym wypłatach będę troszkę wolniej zlecał Tongue


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - fabian51 - 17-05-2016 16:21

ale to nic nie szkodzi ze dodatkowy i dotarloby ja na swoim pp mam kilka emaili i nic sie nie dzieje