Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! (/Temat-PLACI-AyuWage-com-bardzo-ciekawy-bux-HIT-HIT-67707)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


[PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - veron86 - 11-04-2013 20:25

[Obrazek: ayuwagebanner.gif]

Witam
Nie tak dawno natknąłem się na super buxa, bo chyba tak można go nazwać - bardzo zaciekawił mnie więc spróbowałem w nim poklikać - efekt? w ciągu 30dni sam uzbierałem bez ani jednego poleconego 5$, na chwilę obecną mam 4,80$ i góra 5-7dni znów wypłacę ponad 5$. W 1 dzień można wyklikać nawet 0,30$ (bez ani jednego poleconego) ja codziennie klikam około 0,20, najmniej jak udało mi się to 0,12$, najwięcej 0,35$.

Co najważniejsze bux istnieje od 2010$ i wypłaca. Jak można zarobić:

- reklamy - oglądasz 10sek i zamykasz
1. reklamy typu: View Sites, które dzielą się na 2 rodzaje reklam: po 0,003$ pojawiają się maksymalnie po 6 i mogą się kilkakrotnie oraz reklamy po 0,001$ - tych to i z 50 dziennie się pojawia, normalnie cały czas się pojawiają
2. reklamy typu Regular Sites, które dzielą się na 2 rodzaje reklam: po 0,005
$ pojawią się najczęściej 3 reklamy i mogą pojawić się tak nawet 3-4 razy w ciągu dnia oraz reklamy po 0,015$ - tak dobrze widzicie 0,015$ (za 10sek reklamy) - te reklamy pojawić mogę się nawet 8-10 razy dziennie, mi często udaje się trafić 3 po 0,015, za parę minut kolejny raz 3 po 0,015 i czasem trzeci raz pojawi się 1 góra 2 - w odstępie 5min po poprzednich
3. reklamy typu Search sites, które są płatne po 0,025 $ !!!!!!!!!!!!! za 10sek reklamy - co jest normalnych hitem, mi w 1dzień udało się wyklikać ich 8 !!!!, a tak średnie to 1-2 dziennie trafiam, w skrócie jak zarobić w tej zakładce: wchodzę w tą zakładkę (Search sites,) - mam otworzyć w nowym oknie wyszukiwarkę google.com, bing.com, yahoo.com następnie kopiuje hasło jakie mam znaleźć i wyszukuje w wyszukiwarce identycznej strony jaką mi pokazuje program - normalnie banalne proste - masz po prostu znaleźć taką samą stronę, na ogół są one już na 1 stronie wyszukiwania, jak nie możesz znaleźć dodajesz więcej opisu i na pewno znajdzie, otwierasz tą stronę, trzymasz 10sek i zamykasz, w oknie klikasz że wykonałeś zadanie i masz 0,025$
4. reklamy typu Special Sites - zakładka w której pojawiąją się zadania typu: zapis do programu, kliknięcie w baner i podanie adresu strony itp - wszystkie płatne po 0,05$ (pojawiają się bardzo często), np wczoraj było naraz z 7 takich reklam, więc można było zarobić 0,35$ z samej tej jednej zakładki
5. reklamy typu Task - to chyba wszyscy wiedzą - zadania do wykonania (obecnie chyba każdy bux to posiada)
6. zakładka Survey Sites - ankiety do zapisu (często można trafić, choć ja nie próbowałem za często, zapisałem się z 2razy i zarobiłem za każdą po 0,07$, są ankiety nawet po 1.0$ !!!! ale wg mnie to chyba na płatne smsy
7. zakładka Live sites - włączamy reklamy i nalicza nam kasę, mamy 2 opcje: gorzej płatna to włączamy reklamy, zostawiamy kompa na 1h i zarabiamy hm chyba 0,025$ za 1 godzinkę, reklamy same się odświeżają, 2 opcja lepiej płatna ale trzeba co 10sek potwierdzać przyciskiem, więc trzeba siedzieć na miejscu i klikać i uważać, bo można dostać ostrzeżenie

Chyba tyle sposobów zarobku i kilka cennych uwag:
1. reklamy działają na zasadzie paczek, klikasz wszystkie i po 5min pojawiają się kolejne, godziny pojawiania są rożne, czasem reklam może nic być cały dzień, a czasem mogą być rano, popołudniu i wieczorem
2. można kupić za 2,5$ opcje Update Delay Bypass to remove this limit, która jest na 30dni i usuwa limit czekania
3. klikając reklamy lepiej oglądać je dłużej niż 10sek, dla bezpieczeństwa (można otworzyć okno i oglądać je w tle)
4. za zbyt szybkie zamykanie reklam są ostrzeżenia - 3 ostrzeżenia i ban konta, ale jeśli klikamy dobrze i raz na jakieś czas się pomylimy nie dzieje się nic złego, następnego dnia ostrzeżenia się zerują
5. w najtańszych reklamach za 0,001$ czasem pojawiają się reklamy typu: nie klikaj (w j. ang.), bo jak klikniesz to dostajesz ostrzeżenia (mi się tak jeszcze nie zdążyło, ale widziałem na 1 forum) - po prostu wystarczy przeczytać opis reklamy
6. zarabiamy w pkt, 10000 = 5$
7. wypłaty w ciągu 24-72h
8. możliwość wypłat na PP (prowizja 2,5%) , payza (prowizja 3,5%), LR (prowizja 0%)

ogólnie program jest strasznie rozbudowany w sensie to co napisałem to 1/20 tego co chciałbym wyjaśnić - jak będzie dużo chętnych to zrobię screeny i wszystko opisze. Ogólnie program jest extra !!!!!

Tutaj umieszczę dowód 1 wypłaty:

[Obrazek: ayuwage.jpg]

a tutaj dowód obecnego stanu konta:

[Obrazek: stanzarobek.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

[Obrazek: stanfinansow.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Czysty link: http://www.ayuwage.com/
Link polecający: http://www.ayuwage.com/?reg=94547

[Obrazek: ayuwagebanner.gif]

W skrócie opis programu:

1. Strona główna

[Obrazek: stronagownav.jpg]

2. Zakładka View Sites

[Obrazek: zakladkaviewsites.jpg]

3. Zakładka Regular Sites

[Obrazek: zakladkaregularsites.jpg]

4. Zakładka Special Sites

[Obrazek: zakladkaspecialsites.jpg]

5. Zakładka Search Sites

[Obrazek: zakadkasearchsites.jpg]

6. Zakładka Tasks Sites

[Obrazek: zakladkataski.jpg]

7. Zakładka Survey Sites

[Obrazek: zakladkasurveysites.jpg]

8. Zakładka Live Sites

[Obrazek: zakladkalivesites.jpg]

Zapraszam do zapisu:
Czysty link: http://www.ayuwage.com/
Link polecający: http://www.ayuwage.com/?reg=94547

[Obrazek: ayuwagebanner.gif]


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - veron86 - 12-04-2013 20:42

zapraszam kolejny osoby, hmm wlasnie pojawily sie reklamy 3x0,015 Smile plus 3x0,005, mysle ze program lepszy niz pro czy neo jesli chodzi o konta standard


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - Deotho - 12-04-2013 20:45

Sprawdzę co i jak.


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - veron86 - 12-04-2013 21:13

Dowód, że nie kłamie i warto się zapisać !!!!

[Obrazek: reklamy.jpg]

Zapraszam do zapisu:

[Obrazek: ayuwagebanner.gif]


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - veron86 - 12-04-2013 21:19

widze ze 3 zapisanym osobom idzie calkiem niezle, chyba tez kolo 0,15-0,25$ wyciagaja dziennie Tongue


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - kalutor - 12-04-2013 21:48

Dałem autorowi wątku reputa za "pracowitość". Jestem związany z tym buxem od czasów, kiedy nie miał jeszcze tylu opcji zarabiania...


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - veron86 - 12-04-2013 21:55

dzieki Smile


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - veron86 - 13-04-2013 15:44

dzis zarobione juz 0,17$ a reklam jeszcze po 0,015$ nie bylo, za 2 zapisy dostalem 2x0,05$ oraz za wyszukanie 2 stron 2x0,025$ i jakies drobne reklamy po 0,003$.

dowód:
[Obrazek: stanq.jpg]


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - veron86 - 14-04-2013 20:59

zlecilem wlasnie wyplate: 5,25$, jak tylko dojdzie umieszcze dowod Smile


RE: [PŁACI] AyuWage.com - bardzo ciekawy bux HIT !!!!!! HIT !!!!!!! - patis1997 - 15-04-2013 18:14

Radzę zmienić IP na amerykańskie większe zarobki Smile