Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPD i pytania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: PPD i pytania. (/Temat-PPD-i-pytania-67555)

Strony: 1 2 3


RE: PPD i pytania. - FunnyPeKI - 19-10-2013 14:19

Na jakiej stronce najlepiej zarabiać? Jakie pliki preferujecie wrzucać? Jeżeli nie PPD to co innego? Nie chodzi mi o jakieś wielkie kokosy, ale drobną kwotę.


RE: PPD i pytania. - Qwik - 19-10-2013 14:27

1.turbobit,catshare,rapidgator
2.Najlepiej filmy,stare kultowe gry


RE: PPD i pytania. - FunnyPeKI - 19-10-2013 14:37

A i jak jeszcze z tymi podatkami. Jestem niepełnoletni więc lepiej dowiedzieć się wszystkiego Wink Do tych gier i filmów mogą się przyczepić o coś?


RE: PPD i pytania. - FunnyPeKI - 21-10-2013 11:54

Zapomniałem się zapyta: na turbobicie niby trzeba miec 18 lat. Czy podczas wyplaty mogą coś zauważyc? Może macie jakies inne serwisy na których wiek nie ma znaczenia?


RE: PPD i pytania. - noutilus - 21-10-2013 20:31

Na TB nie podajesz danych osobistych typu datę urodzenia, czy wiek. Serwis raczej nie ma możliwości sprawdzenia ile rzeczywiście masz lat. Większość tego typu serwisów tego nie sprawdza bo skoro posiadasz konto bankowe lub PayPala oznacza to że masz prawną zgodę rodziców.


RE: PPD i pytania. - FunnyPeKI - 22-10-2013 07:14

Dzięki za odpowiedź. Trzymajcie po repu.