Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Orange wyłączyło przelew SMS. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Orange wyłączyło przelew SMS. (/Temat-Orange-wylaczylo-przelew-SMS-67462)



Orange wyłączyło przelew SMS. - szczygielek - 06-04-2013 12:18

Bardzo, ale to bardzo zdenerwowałem sie na sieć Orange w której posiadam numer od 9 lat. z dniem bodajże 3 marca wyłączyła ona usługę przelew SMS, z której większosć klientów pewnie korzystało. kupiłem doładowanie o dużym nominale chcąc rozesłać pieniądze innym osobom, dopiero dziś dowiaduje sie, ze to nie możliwe, żadnej informacji od strony Orange, a na stronie widnieje, że funkcja przelewu nadal aktualna. Podobno na przełomie marca kwietnia miała być funkcja zastępcza, ale nadal jej nie widać.
Co o tym sądzicie. I czy wiecie w jakich sieciach przelew sms jest nadal aktualny?


RE: Orange wyłączyło przelew SMS. - Gittech - 06-04-2013 12:21

Przydało by się takie coś w tmobile... Tongue


RE: Orange wyłączyło przelew SMS. - szczygielek - 06-04-2013 12:35

no ale w t-mobile masz dwa razy więcej Big Grin to już jest super promocja Big Grin


RE: Orange wyłączyło przelew SMS. - Driver494 - 10-04-2013 13:55

Pytanie. Co ten temat robi w promocjach? pokerface


RE: Orange wyłączyło przelew SMS. - michal5151 - 10-04-2013 15:22

Aktualnie promocją niby zastępczą jest "Rozmowa na Koszt Odbiorcy". Link: http://www.orange.pl/kid,4002009262,id,4000377415,title,Rozmowa-na-Koszt-Odbiorcy-w-obnizonej-cenie,article.html

W zamyśle "Przelew SMS" miał pełnić funkcję "ratunkową". Tzn. gdy nagle zabraknie Ci kasy na koncie to możesz poprosić znajomego o przelanie małej kwoty.


RE: Orange wyłączyło przelew SMS. - Jayetsu - 10-04-2013 22:30

(06-04-2013 12:35)szczygielek napisał(a):  no ale w t-mobile masz dwa razy więcej Big Grin to już jest super promocja Big Grin

W T-mobile biorą 4gr za sprawdzenie konta...Powodzenia


RE: Orange wyłączyło przelew SMS. - Devil877 - 11-04-2013 08:35

z tym że przelew sms działał jedynie mając telefon na kartę lub abonament . Próbowałem zrobić taki przelew z mixa i się nie dało . A co do rozmowy na koszt odbiorcy to też klapa ponieważ wyłącznie do tej samej sieci i raczej wszystkie tak mają więc to nie jest promocja...


RE: Orange wyłączyło przelew SMS. - aero2 - 11-04-2013 10:15

Sieć ma prawo do usunięcia swoich promocji i tu klient nie ma nic do gadania.

Widzę wszędzie, że przeważnie są zdenerwowani sprzedawcy z Allegro, gdzie kwitł handel kartami OFnK z transferem.

Z jednej strony się ciesze, sieć odpocznie i nie będzie tak przeciążona jak była.


RE: Orange wyłączyło przelew SMS. - szczygielek - 19-04-2013 21:55

podobnie działałem, nabijałem na Orange free transfer i przelewałem na orange one Tongue, a teraz sie nie da Xpokerface


Orange wyłączyło przelew SMS. - surfer0700 - 11-11-2013 02:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.