Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Restock] Nagroda Z Fail Restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-126)
+------ Wątek: [Zamknięty][Restock] Nagroda Z Fail Restocku (/Temat-Zamkniety-Restock-Nagroda-Z-Fail-Restocku-6733)



[Zamknięty][Restock] Nagroda Z Fail Restocku - RaZoR_xD - 07-05-2010 12:51

Witam, na 2 koncie dostalem juz potwierdzenie z tego normalnego restocku
Lecz na 1 koncie gdzie zamowilem zegarek na fail restocku to zadnego odzewu, zadnego potwierdzenia, pisalem maile ale nie odpisuja, czy ktos dostal juz z fail restocku potwierdzenie?
I jak myslicie co mam zrobic bo chce moj zegarek!? Tongue

Pozdrawiam


RE: Nagroda Z Fail Restocku - Aceq - 07-05-2010 13:04

Najlepiej napisz im co zrobic/zrobia w tej sytuacji ale raczej nic nie dostaniesz bo to byl fail restock xd


RE: Nagroda Z Fail Restocku - RaZoR_xD - 07-05-2010 13:06

Nie, ponieważ komus tam odpisali ze jak komus odjelo to dostaną, mi odjełó


RE: Nagroda Z Fail Restocku - Aceq - 07-05-2010 13:14

To sorki nie wiem co w tej sytuacji zrobić


RE: Nagroda Z Fail Restocku - Razer - 10-05-2010 17:00

Czekać...


RE: Nagroda Z Fail Restocku - nao580 - 10-05-2010 17:15

ja również nie dostałem jeszcze potwierdzenia, już dzisiaj do nich pisałem ciekawe co odpiszą
dzisiaj gadałem tez z Killerem odnośnie całej sprawy, z tego co mi pisał to mówi że dostał potwierdzenie
także nie wiem jak to jest, może przez te błędy podczas restocku coś im się pomieszało w bazie


[Zamknięty][Zamknięty][Restock] Nagroda Z Fail Restocku - Bolt - 19-03-2011 10:10

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.