Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dualshock 3 gdzie kupić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Dualshock 3 gdzie kupić? (/Temat-Dualshock-3-gdzie-kupic-67194)

Strony: 1 2


Dualshock 3 gdzie kupić? - ManXer - 31-03-2013 19:51

Wie ktoś z Was może gdzie można kupić do 150-160zł oryginalnego Dualshocka 3? Fajnie jakby miał inny kolor niż czarny. Strasznie ciężko coś znaleźć, nawet na Amazonie nie mam pewności że nie dostanę podróbki bo z tego co czytałem w opiniach rzekomo oficjalnego pada to ludzie dostawali te przeznaczone na rynek azjatycki które są gorsze od europejskich... Jak żadnej ciekawej oferty nie znajdę to chyba kupię przewodowego pada od Xboxa 360 (których dla odmiany jest naprawdę dużo...) i adapter żeby podłączyć go pod PS3.


RE: Dualshock 3 gdzie kupić? - Scoobyx - 31-03-2013 22:12

Nowego chcesz kupić? Bo jeśli tak, to raczej ciężko będzie ci znaleźć w tej cenie. Ja u siebie w mieście mam zaufanego gościa od rzeczy do PS3. Ma wszystko co potrzeba, od używek do nówek. Może ty też poszukaj gdzieś u siebie dobrego sklepu ?


RE: Dualshock 3 gdzie kupić? - ManXer - 31-03-2013 22:58

Nowego, wolę mieć pewność że wszystko z nim w porządku a niestety na mojej wsi raczej nie będzie żadnego tego typu sklepu Smile Mógłbym kupić tego pada np. za 179,99 na muve i mieć darmową wysyłkę albo na gram.pl i 30 dni PS+ gratis ale chciałem żeby zostało mi trochę na nakładki do drążków i triggerów.


RE: Dualshock 3 gdzie kupić? - nitram - 01-04-2013 09:38

Mam używanego miesiąc w kolorze czerwonym, jak jesteś zainteresowany to napisz.


RE: Dualshock 3 gdzie kupić? - sylwu - 01-04-2013 20:56

Ja kupiłem na all za 170pln z przesyłką, nówka oryginał. Pisz to dam ci namiary.
Taniej raczej ciężko będzie znaleźć.


RE: Dualshock 3 gdzie kupić? - mikolaj90 - 01-04-2013 22:14

Są na allegro po 70 zł oryginały lecz przesyłka idzie z Chin lub innych krajów Smile Dokładnie pad kosztuje na takiej aukcji 20 zł a przesyłka 50 zł Big Grin


RE: Dualshock 3 gdzie kupić? - ManXer - 02-04-2013 11:41

(01-04-2013 22:14)mikolaj90 napisał(a):  Są na allegro po 70 zł oryginały lecz przesyłka idzie z Chin lub innych krajów Smile Dokładnie pad kosztuje na takiej aukcji 20 zł a przesyłka 50 zł Big Grin

No właśnie, przesyłka jest z Azji bo są to pady przeznaczone na rynek azjatycki lub podróby a ja chcę kupić pada z Europy który jest droższy ale najlepszy Wink Na Allegro jest duże ryzyko bo można kupić podróbkę i nic się już tym nie zrobi bo np. sprzedawca się zwinie.
Zobaczę jeszcze co sylwu zaproponuje i kupię to o czym on pisze albo na gram.pl.


Odp: Dualshock 3 gdzie kupić? - KsL - 02-04-2013 11:50

Nie kupuj żadnych podróbek z hong kongu. U nas za dobrego pada trzeba coś ok 170zł dać.

Mam 3 pady, wszystkie oryginalne i ładnie śmigają. Jeden ma nawet 4 lata i działa jak powinien. Oczywiście jestem z tych ludzi co raczej szanują sprzęt, więc nie rzucałem nimi o ścianę itp.

Wysłane z mojego GT-I9001


RE: Dualshock 3 gdzie kupić? - ManXer - 02-04-2013 12:12

Doskonale o tym wiem, poznajdywałem nawet parę padów po 159zł w normalnych internetowych sklepach ale miały japońskie oznaczenia... A jak zamówię na gram to mogę mieć oryginalnego pada i darmowe PS+ na miesiąc.


RE: Dualshock 3 gdzie kupić? - mikolaj90 - 02-04-2013 13:00

ManXer, ale przecież napisałem, że ORYGINALNE ! Podróbę ciężko kupić z tego powodu, że wystarczy poczytać opis aukcji, pooglądać zdjęcia pada, komentarze i czy ktoś zamówił - wszystko. A przesyłka idzie z Chin lub innych azjatyckich krajów bo u nich jest tania siła robocza dlatego sprzedającym opłaca się robić taki biznes. Osobiście sam bym nie zamówił z takiej aukcji, ponieważ sam czekałem raz na przesyłkę z Chin około 55 dni. Takich aukcji jest pełno ale dlaczego nie warto zamawiać już napisałem.