Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) (/Temat-Globalpublicash-com-Wielopoziomowy-System-Darowizn-10-67185)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Zupagesto - 16-04-2013 18:09

Są generalnie dwa najkorzystniejsze sposoby. Albo tak jak piszesz jeśli znajdziesz kolejne osoby to podajesz im reflink osoby która nie ma poleconych (lub ma tylko jednego) i zapisują się z niego. Jest jeszcze opcja ustawienia po wejściu na swoje konto przekierowania. Działa to tak, że jeżeli ktoś dołączy z Twojego reflinka to trafia jako polecony osoby którą wskazało się w zmienionej zakładce na swoim koncie. Jeden i drugi sposób jest dobry. Wiadomo że tak samo zależy osobom na wyższych poziomach aby dołączało więcej osób. Przyczyna prosta, im więcej osób w grupie tym większe zyski dla wszystkich. Tutaj wszystko działa na zasadzie współpracy. Jeśli masz więcej pytań pisz tutaj lub na pw. A jeśli nie nie jesteś jeszcze w globalpublicash odezwij się na pw podam Ci wszelkie instrukcje niezbędne do rejestracji i zarabiania w serwisie.


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - ComboThe - 16-04-2013 18:37

Ja już wysłałem użytkownikowi IDIS materiał Wink

Lepiej żeby zapraszać do struktury z reflinków swoich poleconych, bo jeśli Ci nie zaproszą potem nikogo lub 1 osobę to wylatują ze struktury po miesiącu, dlatego ja zapisuje z reflinków moich poleconych Wink


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Zupagesto - 16-04-2013 19:36

Ze struktury się nie wylatuje bo nikt nie jest w stanie usunąć danej osoby. Chodzi raczej o to, że bez 2 poleconych nie otrzyma się wpłat z niższych poziomów. Wpłaty które według schematu miały trafić do danej osoby pójdą gdzie indziej ponieważ ta osoba nie spełniła podstawowych zasad systemu. Zaproszenie dwóch osób nie wymaga raczej ogromnego wysiłku. Oczywiście jeżeli później ta osoba poleci dwie osoby to znów może otrzymywać wpłaty z niższych poziomów, tylko w sumie po co na własne życzenie ma się narażać na ryzyko utraty darowizn. Trzeba pamiętać o jednym. Wchodzisz do systemu zapraszasz dwie osoby. To samo robią osoby które zostały przez ciebie zaroszone. Jeżeli tak będzie działała struktura sukces praktycznie gwarantowany.


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - kl279 - 22-04-2013 19:19

Witam, z chęcią pomogę szukać osób do programu. Chętni proszę się zgłaszać na GG 33854822 Wink


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Kazio_Odlotowy - 22-04-2013 19:50

Ja również zapraszam do programu. Jestem w siatce ludzi z tego tematu, więc piszcie śmiało - gg w sygnaturze Wink


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Masakra - 22-04-2013 19:54

Jestes w naszej grupie? Bo nie kojarze Wink


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Kazio_Odlotowy - 22-04-2013 20:07

W grupie nie, ale mój sponsor rejestrował się z linku z tego tematu Wink


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Rafiks1992 - 25-04-2013 14:43

Odświeżam temat Smile

jeśli są osoby które chciałyby wejść do systemu a nie mają tych 10$ na początek, możemy pożyczyć te 10$ pomożemy szybko znaleść osoby aby można było oddać te pożyczone 10$ i dodatkowo mieć swój jakiś tam zysk Smile wciąż interesują nas osoby które będą dalej inwestować a nie wyjdą z programu jak zarobią 30zł, bo można dużo więcej Tongue pisać na gg 21833979


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - cortex39 - 27-04-2013 13:19

Ostatnio po wprowadzeniu "programu sponsorsko-wspierającego" nastąpiło pospolite ruszenie - zarówno ze strony wspierających, jak i korzystających, co od wczoraj dało kilkadziesiąt nowych osób w strukturze Smile
Pokrótce mówiąc,zebrała się całkiem spora grupa ludzi /w obrębie naszego grona aktywnych partnerów/ , każda zaoferowała po 50$ do wspólnego worka po to, abysmy mieli pulę wspierającą dla osób, które może by i chciały dołączyć do GPC ale albo nie mają kasy, albo "boją" się ryzyka. Rozpuscilismy informację wśród osób w strukturze i nagle okazało się, że za ":kredytowanie" jest cała masa chętnych.
Także niezdecydowanych i ostrożnych zapraszam na priv po dalsze wyjaśnienia Smile

Jak by ktoś nie wierzył że można zarabiać w GPC , to wrzucam screena.
Total Recibido, to suma wpłat jakie otrzymalem
Total Enviado, to suma moich wpłat wyżej, czyli jestem 180$ na plusie. Może wydać się że to niedużo ale przy początkowym wkładzie 10$ i ryzyku praktycznie zerowym nie jest źle. A to dopiero początek, machina dopiero nabiera rozpędu Smile


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Ewcia6000 - 28-04-2013 15:53

zapisałam się Smile