Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) (/Temat-Globalpublicash-com-Wielopoziomowy-System-Darowizn-10-67185)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - IDIS - 13-04-2013 16:02

Czy jest możliwość zobaczenia kto jest nademną?


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - ComboThe - 13-04-2013 16:04

Można zobaczyć jedynie bezpośrednich sponsorów, tych do których wpłacasz pieniądze


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Krampo - 13-04-2013 19:50

Wszedłem w to dziś z reflinka Masakry około 16:00 a już mam 1 oczekującego na akceptację poleconego. Zapowiada się ciekawie. Wkład malutki, a zyski mogą być ładne Huh Oby się zrobił boom i ludzie byli chętni do wejścia.


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Masakra - 13-04-2013 19:54

Potwierdzam kolege wyzej, a co do boom, to w poniedzialek jest otwarcie oficjalne tego serwisu, wiec mysle, ze sporo ludzi dojdzie Smile Takze, nie zwlekajcie, dolaczajcie do nas juz dzis!


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - ComboThe - 14-04-2013 09:27

Miło widzieć jak nasza grupa się rozrasta Smile


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - IDIS - 14-04-2013 16:09

Chłopaki mam takie pytanko bo dla mnie to troche robi się podejrzane.

Jest taka sytuacja. Jest użytkownik A który wpłacił te 10$ swojemu sponsorowi i udało mu sie zdobyć dwóch poleceonych użytkowników B , B i teraz abym mógł zdybyć kolejnych poleconych musi wpłacić 15$ sponsorowi z drugiego poziomu nad sobą aby odblować możliwość zdobycia czterech kolejnych poleconych. I teraz tu jest mały haczyk. Co jeśli użytkownik A wpłaci te 15$ sponsorowi z drugiego poziomu nad sobą a ten nie potwierdzi jego wpłaty na GPC ( bo np. zmarł [taki czarny humor]) Wtedy według mojego rozumowania stajemy w miejscu bo nie możemy przejść na kolejne poziomy matrycy, poniważ nie mamy akceptacji sponsora z drugiego poziomu nad nami.

Co w takiej sytuacji? 15$ przepada a my... leżymy i kwiczymy??


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - ComboThe - 14-04-2013 18:51

Dlatego ważna jest współpraca w zespole, na szczęście nie mamy 80-letnich emerytów Tongue (taki żart) Nie bój się nikt nie zginie, a jeśli on nie potwierdzi to on też nie przejdzie na wyższy lvl, dlatego podaje się facebooka, skype i nr telefonu


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - szy1sw - 14-04-2013 18:58

Tak z ciekawości ile już zarobiliście na czysto?


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - ComboThe - 14-04-2013 19:00

Ja zarobiłem ponad 100zł od piątku, teraz ustawiam się w kolejce po ponad 450zł


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - IDIS - 14-04-2013 19:02

No dobra zaryzykujemy Smile
ComboThe Ja jestem w twojej matrycy?