Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) (/Temat-Globalpublicash-com-Wielopoziomowy-System-Darowizn-10-67185)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Ewcia6000 - 06-05-2013 11:17

opłaca się Smile i to bardzo Big Grin


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - UmCyK - 06-05-2013 11:24

to powedz mi ile zarobiłaś inwestując 10$ Smile


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Ewcia6000 - 06-05-2013 11:33

(06-05-2013 11:24)UmCyK napisał(a):  to powedz mi ile zarobiłaś inwestując 10$ Smile

jestem na 2 poziomie Smile zarobiłam $15 na razie jestem $5 do przodu ale dalej idzie do przodu Smile


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Krampo - 06-05-2013 11:59

Nabijacie sobie posty czy wam się po prostu nudzi ? Wink Każdy wchodzi w to co chce i to nie wasza sprawa. Dla mnie 10$ to śmieszna kwota - ujmując to tak jak Ty Marcel w którymś swoim emocjonalnym poście - "dobrze zarabiam" także nawet strata tych 10$ ( choć o to będzie ciężko patrząc jak to działa ) nie wpłynie negatywnie na moje samopoczucie.


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Ewcia6000 - 06-05-2013 12:20

(06-05-2013 12:14)tomazzi napisał(a):  
(06-05-2013 12:10)marcel_kk napisał(a):  @Tomazzi, on wtopił sporo kasy i teraz bawi sie w Czarusia jakie to wspaniałe
i dochodowe, typowe podejście umoczonego w piramidzie desperata beka

mamy to samo co w opcjach binarnych : członkowie sekty chwalą swego guru, pranie mózgu paplaniną pseudo psychologiczną robią bo koło psychologicznych gierek ta paplanina nawet nie stała i szukają kolejnych do sekty bo bez nich piramida darowizna runie i nawet 5$ nie zarobią jak to się tutaj jedna z członkiń tej sekty chwali zarobkiem w sekcie


coś wam guru cienko w tej sekcie płaci, 5$ to już za te pieniądze za willą się rozglądać na kajmanach trzeba bekabekabeka


nie bądź taki mądry jak się nie znasz nie każdy od milionów zaczyna tylko od małych sum Big Grin zobaczysz jak zarobimy nasza grupa yo ci oczy zbieleją ty wszystkich tylko krytykujesz na tym forum


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Krampo - 06-05-2013 12:21

(06-05-2013 12:10)marcel_kk napisał(a):  @Tomazzi, on wtopił sporo kasy i teraz bawi sie w Czarusia jakie to wspaniałe
i dochodowe, typowe podejście umoczonego w piramidzie desperata beka

Czy Ty umiesz czytać?
Zainwestowałem 10$ - faktycznie sporo.
Wciągam kogoś na siłe? Nie.
Zachwalam na siłę? Nie.
Straciłem ?- Nie.
Wszystkie twoje liche zarzuty odparte

@Tomazzi Jeżeli dla Ciebie rozrywką jest wyrzucanie kas to wyrzucaj gdzie chcesz w co chcesz itd. Twoja decyzja.

To moje pierwsze podejście do oczywistej piramidy, a czy wejdę w kolejne to już moja sprawa a nie wasza.


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Ewcia6000 - 06-05-2013 12:29

Czy kogoś tutaj na siłę zaciąga nie to to co każdy uważa sam robi jak chcę Smile

Każdy ma swoje zdanie.


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Krampo - 06-05-2013 12:57

Powoli poznaję wasz styl pisania, trochę mnie to boli bo co wam do tego, ale z drugiej strony jest to swój sposób śmieszne - taki relax przy pracyWink. Macie fantazję trzeba przyznać. Nie każdy umie tak przelewać myśli w słowa.


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Krampo - 06-05-2013 14:19

Nie generalizujcie.. przeważnie tak bywa że każdy zachwala to w czym on osobiście ma wizje zarobienia. To do odbiorcy należy osąd czy w to wejść i czy będzie w stanie zarobić 1 000 000$ czy 10$.
Moim zdaniem program podobny do większości w tym dziale, które pojawiają się.. i znikają nagle prędzej czy później z kasą którą ludzie włożyli - ale tam kasę najczęściej nagle traci większość ( oprócz tych co weszli pierwsi lub zdążyli wybrać wkład ) bo program przestaje wypłacać - a tutaj mogą ewentualnie stracić Ci co weszli w to jako ostatni. Dodatkowo wiadomo dokładnie jak "przekazywana" jest kasa - nie przez konto programu a bezpośrednio między konkretnymi użytkownikami wzwyż. Powyższe info nie jest zachwalaniem GPC tylko stwierdzeniem jak działa. Jedni zarobią, ostatni będą na minusie do póki kogoś nie wprowadzą. Pomysłodawca wyjdzie oczywiście na plusie - i pewno już siedzi w tropikach.
Tyle odemnie. Jak chcecie to piszcie dalej swoje wywody, od tego jest forum, ale skończcie z tym bezmózgami itd Wink bo wg tego każdy przedstawiciel handlowy sprzedający swój lepszy czy gorszy produkt byłby bezmózgiem.


RE: Globalpublicash.com - Wielopoziomowy System Darowizn (10$) - Roben - 06-05-2013 14:46

Tomazzi,Marcel,Lamparciczka.Wieczorem wykasuje wasze żałosne nic nie wnoszące zaśmiecające posty.A jak po moim poście będzie jeszcze jakis jeden któregoś z was to czeka was przymusowy odpoczynek.Krytykować to pierwsi ty Tomazzi to żadnej okazji nie przepuścisz.Nie macie pojęcia o tym programie to prosze swoich wywodów tutaj nie wrzucac.Nie wchodzicie ok każdy ma swoją wole i wybór należy do niego.Wam nawet jak dowody z wypłaty pokazac to i tak nie uwierzycie.Koniec spamu tylko normalna dyskusja.