Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp (/Temat-Addmefast-Szybkie-like-yt-like-fb-yt-views-itp-67103)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - BuczerProforma2 - 24-06-2013 20:23

Jak odpalić go żeby wirusów nie było?
Szaman jak wklejam kod który jest na necie edytując makro ( usuwam stary i wklejam nowy ), i nic się nie dzieje, SyntaxError: missing ; before statement, line: 1 (Error code: 991)


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - ciemnebiznesy - 24-06-2013 20:25

Ja nie miałem żadnych wirusów. Przynajmniej nic o nich nie alarmowało, a bot działa jak należy.

[Obrazek: 1hBN9av.png]


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - DjVampires - 24-06-2013 20:57

U mnie Facebook'a nie widzi .. Wpisuje passy i .. krzyżyk ..


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Story - 25-06-2013 10:17

A jak z tym na chrome ? Pobrałem Macrosa, wszystko pięknie ładnie ale nie widzi tego skryptu co go wrzuciłeś :/


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Zemix - 25-06-2013 10:43

Nie znałem tego Danke Smile


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - BuczerProforma2 - 25-06-2013 16:47

A jakby dać tak za 5000 pkt like do 1 konta? Smile


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - boob92 - 25-06-2013 18:00

kurde, jak wrzucam bota (tego z pierwszego posta), wszystko śmiga i po kilku kliknięciach like mnie wywala na fejsbuku i weryfikacja (juz 3 raz w przeciągu godziny).

Wiecie o co kaman?


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Trevor188 - 25-06-2013 19:57

Ja na poczatku miałem jakiś problemik i okienko wyskoczyło, ale tak to okey. 1,8k pkt Smile
Rep już poleciał.
PS: Jakbyś mógł zmienić skrypt ( bo ja się na tym nie znam) to by się przydało do serwisu lubietoto.pl
Multi konta + skrypt = 20zł dziennie Smile tylko że tam się po 3tyg. na kase czeka :/


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Doseq - 25-06-2013 21:16

(24-06-2013 19:02)Nemezis napisał(a):  Mam pytanie wy też tak macie? używam Imacros skrypt od Szamana i raz punkty nalicza a raz nie, tak jakby był jakiś limit tak samo jest z filmami jak chce jakieś like czasami dodaje odrazu czasami po paru h... nie wiem dlaczego tak jest.

Facebook po pewnym czasie ( bodajże 50like ) blokuje możliwość lajkowania na 2dni , tak samo z tzw . Share . Z youtube nie wiem .


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - DjVampires - 25-06-2013 21:38

Mi nalicza zawsze i żadnego limitu nie mam .