Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp (/Temat-Addmefast-Szybkie-like-yt-like-fb-yt-views-itp-67103)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - miniek9090 - 23-06-2013 20:04

dostaniesz jak otworzysz google i sobie znajdziesz Jerk


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - BuczerProforma2 - 24-06-2013 13:02

Taa znajde coś , pobiorę i 100 wirusów Smile
Chce coś sprawdzonego, od Ciebie Heart


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Doseq - 24-06-2013 14:58

@up Napisał ci abyś otworzył poprzez piaskownicę ( izolowane środowisko )


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - BuczerProforma2 - 24-06-2013 15:36

Bo ja wiem jak


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - boob92 - 24-06-2013 18:46

yyy....

wbiłem sobie te próbne 130pkt, dodałem stronkę rano na like yt, teraz wchodzę i ani nie dostałem like na yt, ani nie odjęło mi ani jednego punku.

Jakiś pomysł co źle robię?pokerface


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Szaman1644 - 24-06-2013 18:49

Tak jest ten program do AddMeFast i dość dobrze chodzi. Nie trzeba niczym się przejmować, jednak te skrypty można tak ustawić, żeby szybciej nabijały like i inne. Zaraz dodam skrypty inne, jeżeli będziecie chętni.


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - BuczerProforma2 - 24-06-2013 18:52

(24-06-2013 18:46)boob92 napisał(a):  yyy....

wbiłem sobie te próbne 130pkt, dodałem stronkę rano na like yt, teraz wchodzę i ani nie dostałem like na yt, ani nie odjęło mi ani jednego punku.

Jakiś pomysł co źle robię?pokerface

Też tak mam, ja zmieniam stawke i to pomaga.

--
Da ktoś link do tego bota bo przez tą mozille ciężko idzie Smile
--
Szaman daj te skrypty Smile Chociaż mi bo dostałeś ode mnie kilka łapek Smile


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Szaman1644 - 24-06-2013 18:58

Mam dostęp także do bota, ale nie mogę dać, bo wcześniej o nim nie wiedziałem, dowiedziałem się od miniek i to on zdecyduje czy opublikować. Rano ci prześle skrypty na PW.


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - boob92 - 24-06-2013 19:00

(24-06-2013 18:52)BuczerProforma2 napisał(a):  
(24-06-2013 18:46)boob92 napisał(a):  yyy....

wbiłem sobie te próbne 130pkt, dodałem stronkę rano na like yt, teraz wchodzę i ani nie dostałem like na yt, ani nie odjęło mi ani jednego punku.

Jakiś pomysł co źle robię?pokerface

Też tak mam, ja zmieniam stawke i to pomaga.

--
Da ktoś link do tego bota bo przez tą mozille ciężko idzie Smile
--
Szaman daj te skrypty Smile Chociaż mi bo dostałeś ode mnie kilka łapek Smile

na ile dajesz tę stawkę? bo ja miałem ustawione na 7 i jw.


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Nemezis - 24-06-2013 19:02

Mam pytanie wy też tak macie? używam Imacros skrypt od Szamana i raz punkty nalicza a raz nie, tak jakby był jakiś limit tak samo jest z filmami jak chce jakieś like czasami dodaje odrazu czasami po paru h... nie wiem dlaczego tak jest.