Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp (/Temat-Addmefast-Szybkie-like-yt-like-fb-yt-views-itp-67103)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Szaman1644 - 23-06-2013 08:57

Tak jak masz w 1 screenie klikasz w ten przycisk w przeglądarce po prawej u góry. Pojawia ci się okienko po lewej. Z okienka wybierze Demo Firefox czy coś takiego. Teraz wybiez dowolny kod i wejdź w Edytuj Makro i zamień tekst. Wszystko powinno działać. Testowałem u siebie i nieźle śmiga. Można tylko trochę go spowolnić, bo nieraz za szybko idzie i nie wszystko zalicza. Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to wal śmiało.


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - BuczerProforma2 - 23-06-2013 09:09

Aaaa nie zauważyłem tego, dobra wszystko już mam Smile
Przed chwilą testowałem jeszcze inny(ten sam?) skrypt który pobrałem z tego amerykańskiego forum BHW(?) i też śmiga Big Grin


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - BuczerProforma2 - 23-06-2013 13:00

Działa wam likewanie/subskrybowanie na YT przez AddMeFast? Bo mi nie Sad


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Szaman1644 - 23-06-2013 15:06

Działa wszystko pięknie. Edytuj posty, a nie jeden pod drugim.


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - BuczerProforma2 - 23-06-2013 15:11

U mnie raz działa a raz nie, czasami musze ustawić stawke na 10 żeby coś ruszyło. ALbo dzieje się takie coś że filmik ma 70 like a na AMF jest napisane Click - 7.
---
Dziś wrzuciłem 8 filmików, dodałem na AddMeFast i wszystko sflagowane - wina userów AMF czy "klientów"?
---
Ustawiacie 50 państw z których mają nam klikać czy dajecie cały świat? - Ja ustawiałem 50 państw żeby polacy czasem nie lajkowali i jeszcze kradli Smile


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Szaman1644 - 23-06-2013 15:18

Ja ustawiam 5 krajów głównych. Teraz nie dostaje bana na YT(żadnego od ponad miesiąca). Co do programu działa świetnie.


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - BuczerProforma2 - 23-06-2013 15:24

Można wiedzieć jakie to kraje? Szybko nabijają Ci like? Jak działasz tym programem? Ja zostawiam na kilka godzin nabija około 1000-2000 pkt i nic mi z konta pkt nie bierze a lajki przybywają a jak chce ręcznie na YT nabijać pkt to mi nie zalicza...


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Szaman1644 - 23-06-2013 15:30

Krajów ci nie podam, ponieważ ustawiam 5 krajów zależnie od niszy. Tam gdzie jest najbardziej popularna to biorę te kraje. Ile dajesz pkt za like?


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - BuczerProforma2 - 23-06-2013 15:38

Ustawiam zazwyczaj 8 a często musze zmienić na 10 żeby się coś ruszyło.. Z jakich krajów tam będzie największy ruch?
Wgl mi Youtuba nie zalicza..


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Szaman1644 - 23-06-2013 15:41

To chyba tylko ty masz taki problem. Ja spokojnie dodaje like i w czasie około 1h mam nabitych 100 like YT, więc nie wiem, dlaczego u ciebie nie nabija, ani dlaczego masz jakieś błędy.