Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp (/Temat-Addmefast-Szybkie-like-yt-like-fb-yt-views-itp-67103)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - addmefast.com - 20-02-2014 20:35

(31-12-2013 07:53)addmefast.com napisał(a):  Kiepska jest obsługa techniczna tej strony ciężko się z nimi dogadać . Dodatkowo wynika że oni nie mają dostępu do bazy danych strony i nie umieją pomóc przy zgłoszeniu problemu a po kilku dniach odpisywania nie na temat usuneli moje zgłoszenie wychodzi na to że administracja to grupka amatorów bez doświadczenia .



Kolejny kontakt z nimi i znów nie da się z nimi dogadać zatrudnili do swojej firmy dzieciaki z przedszkola które są niekomunikatywne i nie umieją nic załatwić odpisują bez przerwy nie na temat dwie różne sprawy połączyli w jedno zgłoszenie nie kończąc porzedniego zgłoszenia tylko cały czas odpisują nie na temat . Dodatkowo nie umieją używać google w celu przetłumaczenia więc obsłygę techniczną tej strony znależli sobie na pewno w przedszkolu .


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Bio21 - 26-04-2014 17:40

Czy ktoś ma jakiekolwiek działające skrypty?

Ewentualnie jakieś strony/programy w których można zbierać punkty i kupować za nie lajki na FB/Instagram/Youtube?


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - mipe1 - 05-05-2014 07:22

Siema, chciałbym ustawić żeby mi tylko 1 fp lajkowało. Da rade coś takiego?


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - MatiMaister - 12-05-2014 21:27

U mnie kilka dni temu wszystko działała, a dzisiaj tylko ręcznie nalicza punkty. Na bocie nic..:/
Jak u was ?


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - nokira - 13-05-2014 19:24

U mnie już dawno nie działało na bocie niestety...


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - paw9191 - 13-05-2014 20:32

dodali program anti bot


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - MatiMaister - 13-05-2014 22:38

I co, wszystko ręcznie teraz trzeba klepać ? Nikt nie ma namiarów, na jakiś nowy skrypt, czy coś ?? ręcznie to masakra.


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Maniero - 15-05-2014 22:39

Podobno addme zmienilo ustawienia ;/ ale ktos na forum pisal, ze ma dzialajacy skrypt.

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalk


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - AnonyByte - 24-05-2014 12:07

(24-06-2013 19:50)ciemnebiznesy napisał(a):  Pamiętajcie (w przypadku bota i makro), żeby język FB zmienić na angielski.

Który? UK Pirate czy US? Bo też chcę wiedzieć w jakim języku autor robił, bo na AMF klika samo, ale potem przenosi na facebooka i muszę klikać "Lubię to"


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Cathaoir - 25-05-2014 10:11

Ja ściągnęłam wczoraj nowe skrypty z zagranicznego forum i znowu nabija mi nawet po 600 pkt w 20 min. Oczywiście we wszystkich serwisach należy zmienić język na angielski - chyba nie ma różnicy czy UK czy USA (ja zawsze daję na UK, ale słowa "follow", "like" etc są takie same w obu).
Jakby ktoś chciał link do skryptów to piszcie pw, nie wiem czy mogę go wstawić tutaj. Jeśli tak to dajcie znać, edytuję post Smile