Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp (/Temat-Addmefast-Szybkie-like-yt-like-fb-yt-views-itp-67103)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Urban19941 - 30-03-2013 00:48

Hej, jestem tutaj od niedawna;-) jest to mój pierwszy poradnik Smile.

Zapewne każdy z was słyszał o takiej stronie jak addmefast oraz posiadacie konta, jeśli nie -> CLICK (ref)
CLICK (czysty)
na stronie jest praktycznie wszystko. od Twittera, facebooka, youtube, google+ po strony których nawet nie znam hehe;P

więc tak na tejże stronie, jest antybot którego idzie bardzo prosto i szybko ominąć ;-)
aby szybko zebrać niezbędne dla nas punkty Smile
Wymagania:
1. Mozilla firefox
2. dodatek IMACROS
3. Konto na facebooku (z zaznaczoną opcją nie wylogowuj mnie)
4. Fanpage byle jaki Big Grin
5. konto w wyżej wymienionym serwisie;-) (także z opcją nie wylogowuj mnie)

następnie pobieramy skrypt click

gdy już zainstalowaliśmy dodatek Imacros, wrzucamy skrypt w folder znajdujący się w moich dokumentach np C:\Users\twoja nazwa uzytkownika\Documents\iMacros\Macros

Restartujemy przeglądarkę, klikamy na ikonkę imacros o tutaj
[Obrazek: 73515004.jpg]
otworzy nam się okno po lewej stronie przeglądarki wybieramy w nim nasz skrypt (u mnie znajduje się on w nowym folderze;-)
[Obrazek: 30899352.jpg]
czekamy aż imacros wszystko załaduje ;-) i wyskoczy nam okienko w którym wpisujemy ilość powtórzeń Smile
[Obrazek: 75599853t.jpg]


UWAGA!!!!!!!!!!
Aby wszystko dobrze działało należy mieć otwartą tylko 1 kartę z resztą sobie macro poradzi, a my możemy bez trudu wrócić do naszych zajęć gdyż macro nie używa naszej myszki;-) (czasami nie naliczy pkt ale ogólnie jest OK!)
najlepiej dodać od razu bądź przy niezbyt dużej ilości pkt filmiki yt lub lajki fb gdyż punkty zbierają się szybko a jak wiadomo admin nie śpi ]:-> Jerk


jeśli pomogłem prosiłbym o wejście w refa REF z góry dziękuję Smile

Ps.
macro jest dobrym sposobem także na podobne strony, chociaż zobaczycie sami iż wystarczą same facebook like;-)

PS2.
Dlaczego masz wejść w mój ref?
1. Udzielę pomoc w obsłudze macra
2. Zawsze pomogę (jeśli tylko będę w stanie heheWink )
3. Jest to naprawdę mega szybki sposób na nabicie wejść lajków itp, Ciebie to nic nie kosztuje, a mi zawsze jakoś możesz się odwdzięczyć, jeśli tylko chcesz Smile



Dla spostrzegawczych Xpokerface
Sex



RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Stworkowaty - 30-03-2013 10:00

Nie wiem jak was, ale mnie, różowe i pogrubione litery walą po oczach.

Ogólnie to coś takiego zdaje mi się że było no ale ujdzie.


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Damkofr - 30-03-2013 10:05

przetestuje na dniach bo znowu wraca do PPA i yt Wink


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - patryk0407 - 30-03-2013 10:14

na co to działa? Lajki, views, sub?


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - surfer0700 - 30-03-2013 10:48

Dość to stare, ale myślę że niektórym się przyda. Na zachętę rep dla Ciebie. Czekam na kolejne Twoje poradniki.

ps: na przyszłość nie używaj takiej czcionki, bo kiepsko się czyta.


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Urban19941 - 30-03-2013 12:48

(30-03-2013 10:14)patryk0407 napisał(a):  na co to działa? Lajki, views, sub?

Makro klika tylko lubie to na facebooku, a pkt można migiem wymienić na właśnie suby lajki views, zresztą na co tylko chcesz i jest tam dostępneSmile.

Co do czcionki, OK będę pamiętał na przyszłość Smile


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - swcrack - 31-03-2013 00:36

Znacie podobną stronę gdzie punkty można wymienić na łapki w dół albo na flagę na YT/FB?


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - antyk - 02-06-2013 16:15

wie ktos jak skopiowac link do postu na fb, potrzebuje do fb post share na tej stronie


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - kasass - 14-06-2013 11:37

kurcze mi cos nie chce otworzyc a robie wszystko dobrze


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - BuczerProforma2 - 21-06-2013 19:33

A ja mam pytanie;
Co sądzicie aby wstawić z 5-10 filmików i odpalić żeby przez kilka godzin się pkt robiły i dawało lajki?
YouTube jakoś się nie skapnie? nie będzie za dużo?
Niektóre filmiki na YT w tym samym dniu co zostały wrzucone mają po 200 lajków.