Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie Bloga. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Promowanie Bloga. (/Temat-Promowanie-Bloga-67025)

Strony: 1 2 3


Promowanie Bloga. - As7 - 28-03-2013 19:17

Witam. Zacząłem prace nad PPA. Mam bloga (22 posty) na blogspot i filmiki YT które zaczynam promować. Ale chce również wypromować bloga na przeglądarkach. Dodałem stronę do 116 wyszukiwarek tutaj:
http://adder.sidedark-warez.pl/

Teraz chyba pozostają mi katalogi SEO ? I pobudzenia bloga do życia jezeli chodzi o komentarze ?

znalazłem taką strone z katalogami:
http://info.vilesilencer.com/top
nadaje sie ? wgl mógłby mi ktoś łopatologicznie to wytłumaczyć lub podać jakiś poradnik dla zielonych jak wypromować bloga ?. Jak działaja te katalogi seo jak sie do nich wpisywać zeby było dobrze.

Aktualnie w jeden dzień mam 40 wyświetleń...

z góry dziękuje.


RE: Promowanie Bloga. - Siniak19 - 29-03-2013 00:27

Jeśli masz problemy z promowaniem bloga to możesz się ze mną skontaktować (nie wiem czy widziałeś mój wątek dotyczący pomocy z ppa).


RE: Promowanie Bloga. - Siniak19 - 29-03-2013 10:10

Sorka za post pod postem moim, ale masz wyłączone Prywatne Wiadomości i nie mogę Ci odpisać. Napisz do mnie na GG.


RE: Promowanie Bloga. - doskoo - 29-03-2013 12:19

Także dołączam się do prośby o poradnik odnośnie promocji bloga Smile


RE: Promowanie Bloga. - djram - 29-03-2013 12:54

Poszukajcie w necie o Link building, Black hat seo , social media links , profile 2.0 links , Comment bot , spam bot, media wiki links, wordpres comment , scrape box , mini scrape box, se nuke, ping url, kupujcie linki do wpisow na allegro, i CO NAJWANIEJSZE PROMUJECIE WPISY A NIE GLOWNA STRONE BLOGA , Jesli bede mial czas to podam tutaj liste narzedzi do promocji


RE: Promowanie Bloga. - Lusek - 29-03-2013 16:41

Wlasnie. Uzywacie jakis programów do promowania? Ja chce klasc nacisk na zarobek z bloga bo z tym yt idzie zwariowac ;/ Jesli ktos jest chetny do pomocy niech napisze na pw. Bede wdzieczny Smile


RE: Promowanie Bloga. - surfer0700 - 29-03-2013 16:54

Pragnę przypomnieć że przy Black Hat SEO bardzo łatwo wyłapać bana od google. Smile Więc na dłuższą metę to kiepski sposób.


RE: Promowanie Bloga. - Aroonia93 - 29-03-2013 17:01

a White Hat Seo " mimo że white " to dla mnie czarna MAGIA ! -,0


RE: Promowanie Bloga. - djram - 29-03-2013 21:30

White czy black to tez oszukiwanie wyszukiwarek Tongue chociaż przy black wieksze prawdopodobienstwo Tongue ale jak to sie robi z glowa to nic nie grozi


RE: Promowanie Bloga. - As7 - 29-03-2013 22:31

(29-03-2013 21:30)djram napisał(a):  White czy black to tez oszukiwanie wyszukiwarek Tongue chociaż przy black wieksze prawdopodobienstwo Tongue ale jak to sie robi z glowa to nic nie grozi

mozesz podac jakies narzedzia przydatne do promowania bloga ?