Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak podpiąć hosting pod domenę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Jak podpiąć hosting pod domenę? (/Temat-Jak-podpiac-hosting-pod-domene-67020)

Strony: 1 2


Jak podpiąć hosting pod domenę? - Locki - 28-03-2013 17:10

Witajcie mam zakupioną domenę na az.pl raz hosting na 2ap.pl i chciałbym hosting podpiąć pod domenę ale problem w tym jest taki że nie mam pojęcia co gdzie i jak ;/

Czytałem na różnych forach ale guzik się dowiedziałem ;/ może wy mi powiecie?


RE: Jak podpiąć hosting pod domenę? - miniek9090 - 28-03-2013 17:13

po co zakładać temat jak masz tutorial ...
http://www.youtube.com/watch?v=40Yzs3NCaYk


RE: Jak podpiąć hosting pod domenę? - Gittech - 29-03-2013 14:21

A da radę podpiąć domenę pod bloggera?


RE: Jak podpiąć hosting pod domenę? - Bandaid - 30-03-2013 23:34

Kupiłem domenę na az i hosting na az ale za nic nie mogę jej podpiąć. Mógłby ktoś posłużyć radą jak to zrobić?


RE: Jak podpiąć hosting pod domenę? - Krissu - 30-03-2013 23:43

Prosty sposób, nie wiem czy prawidłowy ale działa.

1. Zaloguj się do cPanelu.
2. Domeny podpięte.
3. Dodaj tam swoją domenę.
4. Nakieruj domenę na hosting (najlepiej zrób to ręcznie, przy automatycznym wybieraniu często nie śmigało, przynajmniej w moim przypadku).

Powtarzam, nie wiem, czy jest poprawna.. Ale działa. Tongue


RE: Jak podpiąć hosting pod domenę? - miniek9090 - 30-03-2013 23:46

(29-03-2013 14:21)Gittech napisał(a):  A da radę podpiąć domenę pod bloggera?

możesz kupic domene przez bloggera (szybciej).
wydaje mi się że można przez dns podłączyc bloggera:0


RE: Jak podpiąć hosting pod domenę? - Bandaid - 30-03-2013 23:53

Cytat: 4. Nakieruj domenę na hosting (najlepiej zrób to ręcznie, przy automatycznym wybieraniu często nie śmigało, przynajmniej w moim przypadku).
Co masz na myśli? Wybacz ale jestem raczej zielony


RE: Jak podpiąć hosting pod domenę? - 0d0aaiie - 31-03-2013 08:42

wejdz w ustawienia bloggera>podstawowe i tam dodaj adres>zaawansowane i masz linka do instrukcji


RE: Jak podpiąć hosting pod domenę? - Krissu - 31-03-2013 08:58

(30-03-2013 23:53)Bandaid napisał(a):  
Cytat: 4. Nakieruj domenę na hosting (najlepiej zrób to ręcznie, przy automatycznym wybieraniu często nie śmigało, przynajmniej w moim przypadku).
Co masz na myśli? Wybacz ale jestem raczej zielony

Będąc na az.pl klikaj:
Domeny -> Moje domeny -> Poszukaj rubryk Hosting i kliknij: Ustaw dla Hostingu -> Wybierz konto hostingowe: Wybierz serwer ręcznie -> Tam musisz odnaleźć swój, powinno być po problemie. Smile

@0d0aaiie:
Nie wiem jak to jest na bloggerze, nie posiadam go. Występuje to tak w przypadku AZ i jeszcze raz powtarzam, nie wiem czy jest poprawne - ale skuteczne.


RE: Jak podpiąć hosting pod domenę? - 0d0aaiie - 31-03-2013 09:03

To byla bardziej odpowiedz do postu z pytaniem czy da sie podpiac domene pod bloggera.