Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rejstracja w Lilion Transfer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Rejstracja w Lilion Transfer (/Temat-Rejstracja-w-Lilion-Transfer-66991)



Rejstracja w Lilion Transfer - Carlla - 28-03-2013 11:20

Ja mam problem z rejestracją w Lilion Transfer. Na stronce rejestracji jest okienko na wpisanie maila i loginu i kodu aktywacyjnego z obrazka. Tylko, że mnie się ten obrazek z kodem nie wyświetla. Przeglądarkę mam Mozillę więc problemu być nie powinno, a jest. Co zrobić?
Dodam screen stronki z rejestracją


RE: Rejstracja w Lilion Transfer - lamparciczka - 28-03-2013 11:23

brak może jakiegoś uaktualnienia z dodatków w przeglądarce
zobacz czy ci nie pokazuje, że są jakieś aktualizacje do zainstalowania

dodatkowo spróbuj na innej przeglądarce


RE: Rejstracja w Lilion Transfer - Carlla - 28-03-2013 12:01

Niby wszystko jest aktualne z wtyczek. Próbowałam też przez przeglądarkę Internet Exploler 9 i wyłączałam antywirusa i nadal to samo okno się pokazuje. Już naprawdę nie wiem co zrobić, a chcę tylko wypłacić pieniądze z LR na zwykłe konto w banku.
Wysyłam screena moich wtyczek, bo może którejś nie mam, a o tym nie wiem. Może coś doradzicie? Bo ja nie jestem specem od komputerów


RE: Rejstracja w Lilion Transfer - lamparciczka - 28-03-2013 12:12

jest jeszcze i-transfer.pl

polecam bardziej jak liliontransfer


RE: Rejstracja w Lilion Transfer - Carlla - 29-03-2013 13:08

(28-03-2013 12:12)lamparciczka napisał(a):  jest jeszcze i-transfer.pl

polecam bardziej jak liliontransfer

Dzięki za informację, sprawdzę to Smile


RE: Rejstracja w Lilion Transfer - Workis - 15-04-2015 22:56

Domyslam sie, ze dostane nagrode w postaci złotej łopaty za ponad dwuletni odkop, ale mysle, ze w tej sytuacji warto jednak zaznaczyc to i owo w temacie.

Nie polecam korzystac aktualnie z liliontransfer.org
Od soboty czekam na przelew przy transakcji PL Bank -> PM USD.
Kwota jest zdecydowanie znaczaca.
Dodatkowo :
- Firma nie posiada działającego telefonu (podany na stronie liliontransfer.org nie istnieje, numery podane na stronie monettosa nie dzialaja, telefony komorkowe podane przy rejestrowaniu domen monnetosa itd. nienaleza do nikogo z tych firm).
- Do wlasciciela jednego z telefonow podanych jako nalezace do MonettoSA (w rzeczywistosci nalezy do osoby prywatnej absolutnie niepowiazanej z ta firma) juz dzwoniła policja (mozemy sie tylko domyslac w jakiej sprawie).
- Polska siedziba firmy nie istnieje (podany adres nie jest siedziba firmy).
- Support nie odpowiada na wiadomosci.
- Prezes nie odpowiada na wiadomosci.
- Lilliontransfer reprezentowany przez MonettoSA nie jest zarejestrowany w Polsce tylko w raju podatkowym (nie wiadomo czy "macki" naszego systemu prawnego są w stanie tam dotrzeć).

Absolutnie przestrzegam przed wymianami z uzyciem liliontransfer.org

Oczwyiscie mam nadzieje, ze moj problem sie wyjasni za porozumieniem stron, ale powyzsze podpunkty powinny poddac w watpliwosc czy skorzystac z uslug http://www.liliontransfer.org

pozdrawiam serdecznie