Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org (/Temat-FAQ-Umowa-o-dzielo-AstroCash-org-66937)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - JaviDesire - 20-09-2013 22:10

Tak, polecony priorytet.


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - AstroCash.org - 21-09-2013 15:26

Dlaczego połowa osób nie podpisuje rachunku/umowy i wysyła to do mnie?!

Piszę zawszę, że podpisujemy oba dokumenty!

Pozdrawiam!



RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - WazzaP - 24-09-2013 14:23

Będziecie potwierdzać jakoś poprawnie odesłane umowy? :-)


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - Radarr - 25-09-2013 18:52

Nie lepiej wysłać wraz z umowami taką instrukcje czy cuś? xd hehe, takie tam dla głupich


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - AstroCash.org - 30-09-2013 21:50

Uwaga!

Osoby, które chcą otrzymać umowę zlecają wypłatę na: Imię Nazwisko UMOWA! (min. 200$)
Wszystkie dane* przesyłamy na adres: [email protected]!
Temat wiadomości!: Umowa o dzieło AstroCash.org - Wrzesień (ID: xxx )

* - Imię Nazwisko,
- Pełny adres zamieszkania (Województwo, Powiat, Gmina, Kod Pocztowy, Miejscowość, Ulica wraz z numerem),
- PESEL
- Pełny adres Urzędu Skarbowego!

Na takie wiadomości czekam tylko i wyłącznie do 7 października godzina 23:59:59!

Pozdrawiam!

PS. Proszę o podpisywanie umowy wraz z rachunkiem i nie odsyłanie nie podpisanych dokumentów!



RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - VinCee - 03-10-2013 22:42

Witam, biore u was umowy już od czerwca i mam wieeelką prośbę.
Czy jest możliwość wystawienia jednej umowy z 2 różnych kont? W tym mies. zmieniałem mentora i zarobki mi się podzieliły na pół Smile Byłbym mega ogromnie wdzięczny gdyby to było możliwe.

Piszę tu, bo na maila nie uzyskałem odpowiedzi.

Pozdrawiam! Smile


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - AstroCash.org - 04-10-2013 15:20

Proszę o dosyłanie zaległych umów, ponieważ za tydzień udaję się do księgowej!


(03-10-2013 22:42)VinCee napisał(a):  Witam, biore u was umowy już od czerwca i mam wieeelką prośbę.
Czy jest możliwość wystawienia jednej umowy z 2 różnych kont? W tym mies. zmieniałem mentora i zarobki mi się podzieliły na pół Smile Byłbym mega ogromnie wdzięczny gdyby to było możliwe.

Piszę tu, bo na maila nie uzyskałem odpowiedzi.

Pozdrawiam! Smile

Odpisałem Ci na PW Smile


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - max188 - 12-10-2013 09:26

Jakos temat umów w AC jest mało ogarnięty Smile

Dla przykładu dam HC w którym jest osoba która odpowiada za umowy, jest dostępna na gg - wystarczy raz podać wszystkie dane i potem jeśli chce się zażądać wypłaty wystarczy napisać na gg (dane już są nie trzeba podawać za każdym razem). Umowy są co miesiąc a nie jak tutaj niektórzy czekali 3 miesiące na 3 umowy...

Tutaj wysłałem maila i czekam ciągle bo nie wiem czy dostane umowę czy nie.

Czy AC nie stać na zatrudnienie osoby która się tym będzie zajmować skoro ewidentnie widać że temat nie jest ogarnięty?


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - AstroCash.org - 12-10-2013 17:03

(12-10-2013 09:26)max188 napisał(a):  Jakos temat umów w AC jest mało ogarnięty Smile

Dla przykładu dam HC w którym jest osoba która odpowiada za umowy, jest dostępna na gg - wystarczy raz podać wszystkie dane i potem jeśli chce się zażądać wypłaty wystarczy napisać na gg (dane już są nie trzeba podawać za każdym razem). Umowy są co miesiąc a nie jak tutaj niektórzy czekali 3 miesiące na 3 umowy...

Tutaj wysłałem maila i czekam ciągle bo nie wiem czy dostane umowę czy nie.

Czy AC nie stać na zatrudnienie osoby która się tym będzie zajmować skoro ewidentnie widać że temat nie jest ogarnięty?

Temat jest bardzo dobrze ogarnięty.

Natomiast odpowiedz mi na pytanie. Co się stanie gdy osoba zmieni swój adres zamieszkania, bądź np. nazwisko bo wyjdzie za mąż?

Co do wysyłania informacji na email, to jest to jedyna rzetelna forma kontaktu, a nie GG, które nie każdy musi posiadać.

Jeżeli Twoje dane są na naszej skrzynce otrzymasz na dniach potwierdzenie, że do nas doszły Smile

Pozdrawiam!

===========

Poza tym nie chce ukrywać ale ciekawie jest trzymać dane użytkowników w Archiwum GG.
Dobre zabezpieczenie ma GG i na pewno w żaden sposób rozmowy nie są monitorowane...


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - diabloo07 - 12-10-2013 17:47

A gdzie jest napisane, że dane podaje się na GG? Na gg się pisze, jeśli chce się zażądać wypłatę, nie jest w tym poście napisane, że tam podaje się dane.