Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org (/Temat-FAQ-Umowa-o-dzielo-AstroCash-org-66937)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - Mikoszi - 16-07-2013 22:26

Idziesz do US i Ci wszystko powiedzą.


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - AstroCash.org - 18-07-2013 01:56

(16-07-2013 14:24)HardCoreSex napisał(a):  Mam kilka ważnych pytań odnośnie umów.
Strasznie zależy mi na umowie o dzieło 15 sierpnia ponieważ kuratorzy gonią, grożą więzieniem a mi się do roboty nie śpieszy przy takich zarobkach na Astro.

1. Jest dziś 16 Lipca, czy dam radę uzyskać umowę o dzieło za miesiąc Lipiec ?
2. Czy na umowie będą widniały moje Dane, Zarobki oraz nazwa waszej firmy tak bym mógł pokazać je w sądzie ?
3. Czy umowa również tak jak wypłata, jest wysyłana 15-ego dnia miesiąca?

Pozdrawiam i gorąco czekam na odpowiedzi.

Witam!

Umowy za lipiec będą zgłaszane na początku sierpnia tj. od 1-7 sierpnia.

1. Będziesz miał możliwość uzyskania umowy za miesiąc lipiec.
2. Wszystkie dane są dostępne na umowie, jednak chce wiedzieć więcej szczegółów, dlaczego umowa ma być dokumentem ukazanym w sądzie.
Na tę chwilę nie wyrażam zgody, aby takie coś miało miejsce.
3. Umowy wysyłane są później,

(16-07-2013 19:34)MrMystery napisał(a):  To jak nie ma umów to jaką mamy pewność że będzie pit11 na koniec roku ...?

Będziesz miał 100% pewność, ponieważ rachunkowością zajmuje się księgowa i wszystkie PIT-y będą wam przedstawione Smile
Pozdrawiam!

(16-07-2013 22:14)Mikoszi napisał(a):  Lepiej wyjdziecie na tym jak sami się rozliczycie. Tymek nie ma pojęcia w tym wszystkim skoro uważa, że można rozliczać się od 18 roku życia Tongue

Mam pojęcie. Granica ustawiona jest od 17 roku życia tylko i wyłącznie z tego powodu, aby nie bawić się w pisemne zgody rodziców, oświadczające o możliwości rozliczania się przez osobę nieletnią.

Pozdrawiam!


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - lh9936 - 18-07-2013 12:55

Mam pytanko.
Dziś jest 18 lipiec, a ja przekroczyłem próg 200 $.

Czyli e-mail z prośbą o umowę wysyłam jeszcze w tym miesiącu, czy w następnym? Jeżeli w następnym, to 1 sierpnia zlecam normalnie wypłatę na konto i kasa dochodzi 9-10 sierpnia? Bardzo prosiłbym o wyjaśnienie mi tej kwestii, ponieważ przejrzałem temat i nadal nie znam odpowiedzi.


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - WazzaP - 18-07-2013 13:31

(18-07-2013 12:55)lh9936 napisał(a):  Mam pytanko.
Dziś jest 18 lipiec, a ja przekroczyłem próg 200 $.

Czyli e-mail z prośbą o umowę wysyłam jeszcze w tym miesiącu, czy w następnym? Jeżeli w następnym, to 1 sierpnia zlecam normalnie wypłatę na konto i kasa dochodzi 9-10 sierpnia? Bardzo prosiłbym o wyjaśnienie mi tej kwestii, ponieważ przejrzałem temat i nadal nie znam odpowiedzi.

Nie przejrzałeś całego tematu, albo po prostu jesteś ślepy Jerk2

Każdego miesiąca, AC pisze post i po tym poście robisz wszystko co piszą Smile

http://zarabiam.com/Temat-FAQ-Umowa-o-dzielo-AstroCash-org-66937?pid=645024#pid645024


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - lh9936 - 18-07-2013 13:47

Dzięki w takim razie czekam na końcówkę miesiąca i będę śledził wszystkie wpisy.
Życzę wszystkim jak najwięcej pobrań, pozdrawiam!


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - HardCoreSex - 18-07-2013 15:44

Cytat:Witam!

Umowy za lipiec będą zgłaszane na początku sierpnia tj. od 1-7 sierpnia.

1. Będziesz miał możliwość uzyskania umowy za miesiąc lipiec.
2. Wszystkie dane są dostępne na umowie, jednak chce wiedzieć więcej szczegółów, dlaczego umowa ma być dokumentem ukazanym w sądzie.
Na tę chwilę nie wyrażam zgody, aby takie coś miało miejsce.
3. Umowy wysyłane są później,

Odnośnie 2 pytania, chciałbym ją tylko ukazać jako moje źródło zarobku, kilka lat temu wiele narozrabiałem i to się teraz za mną ciągnie, jednym z obowiązków jakie na mnie nałożono jest praca.
Jeśli nie da rady w sądzie, musiałbym umowę pokazać kuratorce by zrobiła notatkę że już pracuję, w sumie nawet lepsza opcja.
Da radę z kuratorką ?

Dziękuję za odpowiedzi.


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - AstroCash.org - 18-07-2013 15:51

(18-07-2013 15:44)HardCoreSex napisał(a):  
Cytat:Witam!

Umowy za lipiec będą zgłaszane na początku sierpnia tj. od 1-7 sierpnia.

1. Będziesz miał możliwość uzyskania umowy za miesiąc lipiec.
2. Wszystkie dane są dostępne na umowie, jednak chce wiedzieć więcej szczegółów, dlaczego umowa ma być dokumentem ukazanym w sądzie.
Na tę chwilę nie wyrażam zgody, aby takie coś miało miejsce.
3. Umowy wysyłane są później,

Odnośnie 2 pytania, chciałbym ją tylko ukazać jako moje źródło zarobku, kilka lat temu wiele narozrabiałem i to się teraz za mną ciągnie, jednym z obowiązków jakie na mnie nałożono jest praca.
Jeśli nie da rady w sądzie, musiałbym umowę pokazać kuratorce by zrobiła notatkę że już pracuję, w sumie nawet lepsza opcja.
Da radę z kuratorką ?

Dziękuję za odpowiedzi.

Z mojej strony tylko tyle mogę powiedzieć, że nie chcę być nigdzie ciągnięty po sądach.

Nie jestem pewny czy Umowa o dzieło może być w 100% dokumentem potwierdzającym pracę, ponieważ to nie jest stałe źródło zarobków tak jak "Umowa o pracę".

Pozdrawiam!


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - HardCoreSex - 18-07-2013 20:52

Cytat:Z mojej strony tylko tyle mogę powiedzieć, że nie chcę być nigdzie ciągnięty po sądach.

Nie jestem pewny czy Umowa o dzieło może być w 100% dokumentem potwierdzającym pracę, ponieważ to nie jest stałe źródło zarobków tak jak "Umowa o pracę".

Pozdrawiam!

Ja również tego nie chcę.
Dlatego oszczędzę sobie tego, pokaże tylko kuratorce by zrobiła notkę, umowa będzie u mnie i żadnej kopii nie dam zrobić. Proszę się nie martwić, zadbam o to.

Dziękuję za odpowiedź.


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - MrMystery - 19-07-2013 06:58

(18-07-2013 20:52)HardCoreSex napisał(a):  
Cytat:Z mojej strony tylko tyle mogę powiedzieć, że nie chcę być nigdzie ciągnięty po sądach.

Nie jestem pewny czy Umowa o dzieło może być w 100% dokumentem potwierdzającym pracę, ponieważ to nie jest stałe źródło zarobków tak jak "Umowa o pracę".

Pozdrawiam!

Ja również tego nie chcę.
Dlatego oszczędzę sobie tego, pokaże tylko kuratorce by zrobiła notkę, umowa będzie u mnie i żadnej kopii nie dam zrobić. Proszę się nie martwić, zadbam o to.

Dziękuję za odpowiedź.
Weź człowieku się ogarnij, a nie umowy z AC chcesz pokazywać jako potwierdzenie pracy. Użyj wyobraźni! zatrudnij się gdziekolwiek na 1/2 etatu na zleceniu. Co ty będziesz miał do gadania i decydowania jak ci kuratorka nakaże okazać to w sądzie. I będziesz ciągał innych po tych sądach. Ja pierd.... narozrabiałeś w przeszłości to teraz idź do normalnej roboty a nie tam gdzie jest lekko "ślisko" się pchasz. W wielu firmach spotkałem się z zapisem w umowie, że mogą ja podpisać osoby które nie były karane i na miejscu astro ze względu na charakter serwisu, dołączył bym taki zapis do umowy. Pozdro


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - Miu - 19-07-2013 08:39

A może Astro ustosunkuje się do wysłania umów za maj?