Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie bloga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Promowanie bloga (/Temat-Promowanie-bloga-66834)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Promowanie bloga - Kabajana - 30-03-2013 10:28

To są kradzieże nisz Cool


RE: Promowanie bloga - Vister81 - 30-03-2013 10:33

Tylko że u mnie takie nisze, że na pewno każdy ma co kraść beka


RE: Promowanie bloga - Heisenberg - 14-04-2013 21:57

(25-03-2013 17:10)gelmen napisał(a):  Również polecam bloga na silniku WordPress.
Dobrze zoptymalizowany blog potrafi wygenerować większy dochód jak bawienie się w YouTube.
Ja po zoptymalizowaniu bloga od razu miałem odwiedziny z google i skoczyło online.

Osobiscie polecam bloga na silniku WordPressa, ale z juz zoptymalizowanymi ustawieniami pod wyszukiwarki co oferuje platforma EmpowerNetwork.

Wyszukiwarki traktuja witryne z zapisem Empower Network bardzo dobrze, wpisy przy minimalnym poziomie wiedzy SEO zdobywaja znakomite wyniki.

Platforma nie nalezy do najtanszych bo 25$, ale dzieki niej mozna rowniez szybko i znaczaco zarabiac.

Tutaj kilka przydatnych informacji:
blog: http://www.empowernetwork.com/heisenberg/
kontakt skype: weeboo.pl
email: palczewskinetwork[at]gmail.com

Pozdrawiam i powodzenia zycze!


RE: Promowanie bloga - Vister81 - 15-04-2013 14:40

Słaba reklama, bardzo słaba Smile

BTW -
Trochę przemeblowałem bloga, zmieniłem motyw, zamiast pełnych postów jest "Read More", a i tak większa połowa wejść jest tylko i wyłącznie na stronę główną, bez żadnej podstrony :/ Do tego - leci do mnie pełno spamerskich komentarzy, jednak przynajmniej sam nie muszę ich pisać Jerk2 Wystarczy odpowiednio je "editnąć" i mamy całą robotę z głowy Huh

Szkoda tylko, że ostatnimi czasy tak słabo mi idzie. Niby wszystkie wejścia tylko i wyłącznie z Googla, jednak sama ilość wyświetleń marna.
Wczoraj było 325 wejść ($0.00), przedwczoraj 389, dziś będzie niecałe 300. Cholercia :/


RE: Promowanie bloga - Pablo1979 - 15-04-2013 15:04

teraz takie pytanie jak wygląda proces przejścia strony z np Blogspotana na domenę .com. Czy muszę zaczynać promocję od nowa bo w sumie zmienia się adres strony . Prosiłbym o jakiś opis tego procesu


RE: Promowanie bloga - As7 - 15-04-2013 15:04

Vister81 a jak kondycja twojej strony w google ile przesłanych adresów a zaindeksowanych ? ile tagów dajesz średnio na dany post ? Bo coś słaby ruch masz na niej.

Ja z komentarzami tez mam problem xD sypia sie i sypia. 300 sztuk w spamie leży Big Grin Jak na razie nic nie dodawałem z nich na bloga ale przez weekend popracuje nad tym. Bd edytować i edytować Big Grin dodawać i dodawać Big Grin


RE: Promowanie bloga - Vister81 - 15-04-2013 15:23

(15-04-2013 15:04)Pablo1979 napisał(a):  teraz takie pytanie jak wygląda proces przejścia strony z np Blogspotana na domenę .com. Czy muszę zaczynać promocję od nowa bo w sumie zmienia się adres strony . Prosiłbym o jakiś opis tego procesu

Jeśli nie masz własnego hostingu, to wiele nie zdziałasz.

(15-04-2013 15:04)As7 napisał(a):  Vister81 a jak kondycja twojej strony w google ile przesłanych adresów a zaindeksowanych ? ile tagów dajesz średnio na dany post ? Bo coś słaby ruch masz na niej.

Ja z komentarzami tez mam problem xD sypia sie i sypia. 300 sztuk w spamie leży Big Grin Jak na razie nic nie dodawałem z nich na bloga ale przez weekend popracuje nad tym. Bd edytować i edytować Big Grin dodawać i dodawać Big Grin

Wszystkie strony bezproblemowo są w TOP30, czasem w TOP10. Tagów dodaję sporo :]


RE: Promowanie bloga - Pablo1979 - 15-04-2013 15:31

Mam własnego bloga którego jakoś tam promuje i pozycjonuję dlatego mam pytanie jak wygląda proces przejścia na inną domenę. I czy od nowa będe musiał dodawać stronę do katalogów


RE: Promowanie bloga - Aroonia93 - 17-04-2013 21:26

(15-04-2013 15:31)Pablo1979 napisał(a):  Mam własnego bloga którego jakoś tam promuje i pozycjonuję dlatego mam pytanie jak wygląda proces przejścia na inną domenę. I czy od nowa będe musiał dodawać stronę do katalogów


niestety nie przeniesiesz pozycji strony 123.com na pozycje nowej strony 1234.com ,
nowa strona-nowa pozycjonerka.
Jedyne co , mozesz przenieść cały szablon + wpisy itd z starej strony Smile


RE: Promowanie bloga - Kabajana - 17-04-2013 21:40

Aroonia, ale może też zrobić przekierowanie jeżeli znają adres jego dawnej domenki Wink