Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata FC nie doszła - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Wypłata FC nie doszła (/Temat-Wyplata-FC-nie-doszla-66734)



Wypłata FC nie doszła - Pstryczek12 - 23-03-2013 13:13

Witam, kilka dni temu zleciłem wypłatę na FC, wczoraj zobaczyłem w zakładce wypłaty że jest już wypłacona, lecz pieniążków na koncie nie ma, czym to może być spowodowane ?

Wypłata sposobem standardowym na konto bankowe.


RE: Wypłata FC nie doszła - Gremquen - 23-03-2013 13:29

Bank jeszcze nie zaksięgował..

Pewnie na poniedziałek będziesz miał, albo dzisiaj ale później.


RE: Wypłata FC nie doszła - Fajka - 23-03-2013 13:45

Elixir nie działa w sobotę, co oznacza, że jeżeli FC wysłał kasę do innego banku niż mają oni sami to dostaniesz w poniedziałek przelew.


RE: Wypłata FC nie doszła - Gittech - 23-03-2013 14:00

Sprawdź na serwisie kiedykasa.pl sesje elixir. Firecash używa banku hadlowego (citibank)


RE: Wypłata FC nie doszła - Diqtion - 23-03-2013 17:25

Ludzie wypłacona nie oznacza, że jest na Waszych kontach, tylko, że od nas wyszła, tyle razy było o tym już mówione, jest weekend, poczekaj do poniedziałku/wtorku pieniądze na pewno się pojawią.


RE: Wypłata FC nie doszła - darkmatthew - 23-03-2013 19:13

Mi doszła wczoraj kasa zlecona 14marca


RE: Wypłata FC nie doszła - FireMedia - 23-03-2013 20:45

Nie atakujcie chłopaka, kto pyta nie błądzi. Przelew będzie zaksięgowany w poniedziałek. Pamiętajcie,że teraz najszybszym sposobem kontaktu z FC jest nasz nowy system pomocy - Live Help