Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki bank? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Jaki bank? (/Temat-Jaki-bank-66679)

Strony: 1 2


RE: Jaki bank? - cheats - 02-06-2013 03:23

A ja polecam Alior Sync, sam posiadam takowe od ponad 3 miesięcy i nic nie płacę, ba ! Nawet dostaję 5% za zakupy na allegro Wink


RE: Jaki bank? - hertia - 02-06-2013 16:26

A jakie macie zdanie o tym nowym mBanku ? Zwykła zmiana wizerunku czy może coś większego?


RE: Jaki bank? - skuzz - 06-06-2013 18:50

A miał ktoś do czynienia z meritum bank? Bardzo proszę o opinie, jestem na etapie poszukiwań jakiegoś dobrego konta (zupełnie darmowego) które ma też atrakcyjne k. oszczędnościowe i lokaty, a z tego co się rozejrzałem właśnie meritum bank ma darmowe konto, darmową kartę, darmowe wypłaty we wszystkich bankomatach w kraju, dobrą lokatę na start 5% na 3 miesiące, dobre konto oszczędnościowe na 4.2% i jedne z lepszych aktualnie lokat na rynku 4.3% na 1,2,3 lub 4 miesiące!