Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy F1 by Sibul - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy F1 by Sibul (/Temat-Typy-F1-by-Sibul-66635)

Strony: 1 2 3 4 5


Typy F1 by Sibul - Lukasz36016 - 21-03-2013 08:29

Witam Wszystkich

Chciałem zacząć właśnie od tego sezonu temat z typami F1, takowych na tym forum nie ma Smile W tym sporcie siedzę już 6 lat, wiem wiele na jego temat, składy drużyn, formy kierowców i ich aut, wszelkie Analizy i testy sprawdzam z największą starannością. W związku z tym że już pierwszy weekend GP za nami, mianowicie Australia to głupi byłem że wtedy nie zacząłem tematu, Od początku chciałem postawić na wygraną Kimiego Raikkonena (kurs 10) Lecz obarczone to było zbyt dużym ryzykiem, A jednak weszło. Czyli moje przypuszczenia się sprawdziły, więc zobaczymy co będzie dalej.

Bukmacher: eFortuna, dlatego że mimo podatku oferuje wiele możliwości typów, nie tak jak jest to na innych bukach, możliwe jest obstawienie Wygranej Kwal/Wyścig lub TOP3 czy TOP10 ale bez możliwości kuponu AKO (akumulowany)

Typy na GP Malezji (22-24.03) podam dzisiaj edytując post

Typy AKO Kto lepszy:

1. Vettel - Raikkonen: TYP 1 kurs: 1.52
2. Hulkenberg - Maldonado: TYP 1 kurs: 1.58
3. Massa - Button: TYP 1 kurs: 1.67



Proszę o rozważną grę, F1 jest najbardziej nieprzewidywalna ostatnimi laty


RE: Typy F1 by Sibul - Maxtyp - 21-03-2013 17:15

Ciekawa inicjatywa F1 bardzo fajna dyscyplina sportowa i co ważniejsze fajne kursy idzie złapać.
Powodzenia Wink


RE: Typy F1 by Sibul - mareczek - 23-03-2013 13:05

kiedys juz zrobiles taki temat o ile sie nie myle, co sie wtedy stalo?


RE: Typy F1 by Sibul - Lukasz36016 - 23-03-2013 16:38

Wszystkie traione: 2

1. Vettel - Raikkonen: TYP 1 kurs: 1.52
2. Hulkenberg - Maldonado: TYP 1 kurs: 1.58
3. Massa - Button: TYP 1 kurs: 1.67



Czekamy na kolejne GP.

Pozdrawiam


RE: Typy F1 by Sibul - Lukasz36016 - 11-04-2013 12:36

Grand Prix Chin
12-14.04

Klasyfikacja końcowa:
1. Raikkonen TYP: 1-3 kurs: 2.15
2. Hulkenberg TYP: 1-10 kurs 2.30
Kto lepszy:
3. Button - Sutil TYP: 1 kurs 1.48

Kurs AKO: 7.48



Grand Prix Chin gości na torze Shanghai już od 2005 roku, jak do tej pory 5 kierowcom udało się wygrać startując z Pole position. Pogoda w trakcie weekendu nie zapowiada opadów deszczu, spodziewa się temperatury w granicach 20-24 'C. W tegorocznym sezonie nie poznaliśmy jeszcze do końca siły czołowych ekip, moim faworytem na ten wyścig jest Kimi Raikkonen z Lotusa czyli auta które dosyć łagodnie obchodzi się z tegorocznymi oponami Pirelli (na suchym torze) co daje naprawdę dobrą przewagę nad resztą stawki. Dobre ustawienia samochodu i mistrz z sezonu 2007 mogą zagwarantować ekipie Topowe miejsce w pierwszej Trójce o ile nie dojdzie do kolizji czy nie daj Boże awarii auta.
Drugim moim typem jest Nico Hulkenberg który w wywiadach mówił że dość pewnie celuje w pierwszą dziesiątkę, a jak wiadomo Ekipa Saubera też reprezentowała dobrą postawę na przedsezonowych zimowych testach. Więc liczę na dojazd Hulka do mety w TOP10.
Jak do tej pory można było zauważyć że team z Woking a mianowicie McLaren boryka się z problemami w swoim aucie, lecz na ten weekend planowali poprawki aero w swoim MP4-28 co zapewne pomoże w uzyskaniu lepszego miejsca od Adriana Sutila z Indyjskiej stajni Sahara Force India.

Sam osobiście z chęcią poświęcę 2zł na postawienie TAK przy wszystkich kierowcach że każdy zostanie sklasyfikowany, a warto, bo kurs AKO wynosi aż 72. A taki wyścig który wszyscy kończą trafia się minimum raz w sezonie Smile


RE: Typy F1 by Sibul - klook - 12-04-2013 11:00

Obstawiasz podpierając się tylko swoją analizą ?


RE: Typy F1 by Sibul - Lukasz36016 - 12-04-2013 14:24

Swoją analizą ale i w oparciu o wypowiedzi kierowców i inżynierów


RE: Typy F1 by Sibul - WazzaP - 12-04-2013 19:31

A jak się wyprzedza na tym torze? Bo znalazłem coś takiego: http://scr.hu/0t2f/x1wys Big Grin


RE: Typy F1 by Sibul - Lukasz36016 - 13-04-2013 15:47

Zwycięzca 1-go okrążenia? Ja bym postawił na NIE, z PP startuje Hamilton a tuż za nim jest Raikkonen, a jak wiemy na pierwszym okrążeniu nie można używać DRSu, a Mercedes Hamiltona ma dość zaawansowanie rozwinięty ten system, ale Okrążenie nie składa się tylko z prostej, pierwsze dwa łuki są dosyć wolne, i liczę na przejęcie pierwszego miejsca przez Kimiego Raikkonena, wszystko zależy od startu, kto wykaże się większą precyzją

Circuit Shanghai


RE: Typy F1 by Sibul - Lukasz36016 - 14-04-2013 09:53

Grand Prix Chin
12-14.04
2
Klasyfikacja końcowa:
1. Raikkonen TYP: 1-3 kurs: 2.15
2. Hulkenberg TYP: 1-10 kurs 2.30
Kto lepszy:
3. Button - Sutil TYP: 1 kurs 1.48




Piękny wyścig i kupon AKO z kursem 7.50 wszedł znakomicie, chociaż były chwile zwątpienia. Liczę na dalszą współpracę z wami i Pozdrawiam! ZAPRASZAM już dziś na kolejne wyścig GP Bahrajnu które jest już za tydzień 19-21.04 Smile