Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 14-10-2014 10:46

Ja sie dziwie, ze PayPal jeszcze ich nie bloknal... placa marne grosze zeby uzytkownikow przybywalo, z ojoooby tez juz nagrody znikly. Mysle, ze beda sie opierac na ludziach na standard a reszta niech czeka...


Odp: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - dareo0045 - 14-10-2014 10:46

Ale po co te nerwy.Wazelina jak to wazelina.Na dwóch innych buxach napisałem konkretnie w sprawie przelewu i dostałem bana i po sprawie.Teraz nie mam zamiaru wdawać się z nimi w jakieś zwady i inne.Tongue

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - boss_ag - 23-10-2014 15:20

Cos się może ruszyło ? Ktoś dostał ostatnio jakąś wypłatę ?
U mnie 20$ wisi od ponad 20 dni


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Owl_ - 23-10-2014 20:09

21 października otrzymałem 102.38 USD (jakieś pól roku oczekiwania - wyplata zlecona była 24 marca 2014). Dowód wypłaty (na spodzie opisu) <<--


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 24-10-2014 09:39

U mnie 70$ wisi od polowy marca, a jestem na rocznym VIPie. Wyraznie widac to, ze wyplacaja po prostu losowo. Wink

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Arcodes - 24-10-2014 12:39

Wypłacają głównie ludziom z niższym kontem, bo oni jeszcze mogą coś zainwestować w portal. A Ty z rocznym VIPem raczej już nie.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Owl_ - 24-10-2014 16:37

Jeśli chodzi o mnie to mam konto VIP (miesięczne, odnawiam co miesiąc z zarobków, bonusów za upgrade konta). Ostatni raz inwestowałem w Ojooo (z własnych środków zewnętrznych) jakiś rok temu. Więc wszystko wskazuję na to, że wypłacają losowo, za ładne oczy, po znajomości, według własnego widzimisię. Wypłaty w Ojooo to obecnie jakaś loteria fantowo-pieniężna. Może dostaniesz wypłatę dzisiaj, a może za pól roku Wink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - boss_ag - 27-10-2014 01:13

Witam
Dzisiaj o godz 24 skończył mi się pakiet 200 poleconych i z 2000 powinienem mieć normalnie 1800 a stała się dziwna rzecz i widzę, ze po zalogowaniu mam ich 1554. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem albo wie o co chodzi ?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - infokasa - 27-10-2014 09:11

Sprawa ze znikającymi RR jest już zgłoszona i starają się to podobno wyprostować, pozostaje uzbroić się w cierpliwość.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - boss_ag - 27-10-2014 12:23

i te ich odpowiedzi
Cytat:Szanowna Użytkowniczko, szanowny Użytkowniku,

wszystko odbyło się prawidłowo

Ciekawe jakim cudem skoro każdy kupowany przeze mnie pakiet opiewał na 200 poleconych Wink