Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 02-06-2014 20:00

Na czysto

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Zwykly vip ma 5k

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 02-06-2014 20:45

(02-06-2014 15:34)woojohn napisał(a):  
(31-05-2014 19:37)sbgorka napisał(a):  Okolo 500 na czysto robie

E/ kurcze problemy z netem.. 2x ten sam post wysłałem. nvm korzystając z okazji jeszcze jednop pytanie, bo nie mogę usunąć tego postu. Otóż, ile średnio wychodzi (na czysto) na Vipie + 5k RR ? a i jeszcze, czy gdybym teraz przeszedł na Vipa, to będe mógł mieć 10k RR, czy standardowo max 5k ?

jeśli kupisz vip roczny to liczba rr na nim to 10 k


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 02-06-2014 20:49

vip miesięczny to 5k RR, zarobek niewiele większy od tego z premium+ bo 20$. Tak więc moim zdaniem lepiej siedzieć na tym premium+ i dozbierać do VIP rocznego


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 02-06-2014 21:03

Jesli ma sie bezposrednich poleconych mysle, ze warto pokusic sie o wczesniejsze przejscie na VIPa. Szczegolnie, ze VIP roczny jest atrakcyjny pod wzgledem wlasnie maksymalnej liczby poleconych w wysokosci 10.000, a latwiej przejsc z 5000 do 10000 niz z 3000. Wink
Ja tak zrobilem i za ~miesiac moge wrzucic przyblizone statystyki jak u mnie bedzie lecialo na VIPie i za 2 miesiace dokladne statystyki z 5000 RR.

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 02-06-2014 21:13

10 000 RR mozna miec tylko na rocznym Vipie, na miesiecznym 5000 Smile Potwierdzam, ze na rocznym zysk na czysto wynosi z RR wlasnie okolo 500 $ na czysto. Na miesiecznym pewnie polowa z tego, czyli w granicach 250 $. Przy wlasnych DR i premi za Upgrade moze sie ladna sumka uzbierac Smile Ja tez zaczynalem od miesiecznego Vipa. Tak jak pisze przedmowca, znacznie latwiej wtedy przejsc pozniej na rocznego, niz gdyby sie mialo przechodzic bezposrednio z Premium +


Odp: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Xkr - 02-06-2014 23:35

Czyli przy 10k rr i rocznym vipie mamy 500$ co miecha na czysto?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 03-06-2014 06:06

Tak

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - infokasa - 03-06-2014 10:06

Tylko pytanie jaki jest sens inwestowania teraz w VIP jeśli wypłacalność bux-a jest pod dużym znakiem zapytania? Chyba że całość z zarobionych pieniędzy chce ktoś przeznaczyć na reklamę.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 03-06-2014 10:15

Jakby nie mieli kasy to raczej vipom tez by nie placili a nie ktorzy wyplacaja spore kwoty jak popatrzysz na forum. Zastosowali kilka rozwiazan aukcje i fix reklamy, ktore powinny ta kondycje podreperowac. Mysle, ze jak nie zawala to ten buxx ma sporo szanse na rynku.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - infokasa - 03-06-2014 10:20

O to chodzi że dostają "nie którzy" a powinni wszyscy Wink Liczba osób która dostaje wypłaty jest znacznie mniejsza od tych którzy oczekują już ponad kilka miesięcy na wypłatę. Nie twierdze że bux nie jest rozwojowy bo taki jest (nie ma drugiego takiego buxa który oferował by aż tyle innowacyjnych rozwiązań), uważam jednak iż nie jest to dobry moment żeby przechodzić na VIP