Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! (/Temat-Placi-Rublik-com-%E2%80%93-nowa-szybka-metoda-zarabiania-66546)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - Yogii - 01-05-2013 11:48

zleciłem wypłate
kasa na pp po 10 mintach
prowizja - 35c(chyba wieczysta) bo przy poprzedniej przy innej kwocie taka tej samej wysokosci


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - papajaz69 - 01-05-2013 20:21

Trzeba uzbierać nieco większą kwotę. PayPal tez musi na czymś zarabiać....


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - piocar - 02-05-2013 22:07

Poczytajcie sobie o walucie Bitcoin, przy dobrym sprzecie mozna na tym grubo zarabiac( kopiac bezposrednio, nie przez rublika)


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - papajaz69 - 03-05-2013 10:05

Zgoda. Ale jeśli masz słabszy sprzęt - pozostaje program partnerski. I tez nie jest źle.


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - bitu92 - 08-05-2013 18:01

mi leci po 182 mhps ;d


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - 8gruzin8 - 15-05-2013 14:10

Kopiąc samemu można zarobić 2 razy tyle co na Rubliku. Zresztą teraz kopanie bitcoinów jest coraz trudniejsze ze względu na ASIC.
Ja kopie swoim radkiem 7850 z predkością 270 Mhaszy/s ale to bieda straszna teraz, skoro ASICi robią 25Giga haszy/s przy 300Watach.

Dwa lata temu można było kopać całkiem fajnie bo była dużo mniejsza trudność. Przy dzisiejszej trudności domowym kompem jest to mało opłacalne.

Ale wracając do tematu - Rublikowe oprogramowanie strasznie niszczy kompa - polecam GUIminera jak już. Rublik proponuje skandaliczne stawki za wykop - po prosty się nie opłaca - program partnerski tez nie ma za bardzo sensu bo jeśli ktoś wie co to Bitcoin to szybko przestanie kopać Rublikiem i przejdzie ja GUIminera.

I dla tych co się pytają dlaczego ich GForce tak słabo działa w porównaniu do Radeonów. To zupełnie inna architektura układów i po prostu jedynie Radeony się do tego nadają (nadawały - bo ASIC).


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - papajaz69 - 15-05-2013 16:23

Nie wiem jak reszta, ale ja nie zaobserwowałem specjalnych ubytków na kompie, na którym Rublik sobie chodzi.

Fakt, jest uszkodzona klawiatura, ale to raczej wina firmowego informatyka, który sie po niej przespacerował Smile

Jednym Rublik pasuje, innym nie. Jak wszystko. Ja nie narzekam.


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - bitu92 - 15-05-2013 16:30

(15-05-2013 16:23)papajaz69 napisał(a):  Nie wiem jak reszta, ale ja nie zaobserwowałem specjalnych ubytków na kompie, na którym Rublik sobie chodzi.

Fakt, jest uszkodzona klawiatura, ale to raczej wina firmowego informatyka, który sie po niej przespacerował Smile

Jednym Rublik pasuje, innym nie. Jak wszystko. Ja nie narzekam.

Mi nieraz wylacza przegladarki xd i usuwa jakies zbedne pliki xd


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - 8gruzin8 - 16-05-2013 11:39

(15-05-2013 16:23)papajaz69 napisał(a):  Nie wiem jak reszta, ale ja nie zaobserwowałem specjalnych ubytków na kompie, na którym Rublik sobie chodzi.

Fakt, jest uszkodzona klawiatura, ale to raczej wina firmowego informatyka, który sie po niej przespacerował Smile

Jednym Rublik pasuje, innym nie. Jak wszystko. Ja nie narzekam.

Rublik wykorzystuje 100% twojej karty graficznej do kopania (płaci za to 1/3 tego co mozesz wykopac Guiminerem).
Nie wierze, że nie masz artefaktów lub ze mozesz oglądać filmiki na YT w czasie kiedy chodzi Rublik.
Szkoda karty graficznej - poczytaj troche o coin miningu to się dowiesz dlaczego.
Rublik jesli juz ma działać to najlepiej wtedy kiedy nie wyświetlasz nic na monitorze - w nocy np.
Ja bym sobie ten program darował.


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - papajaz69 - 16-05-2013 15:49

Przecież możesz - obowiązku odpalania Rublika nie ma. Smile

Komp firmowy sobie stoi i kopie. I na razie nie planuję tego zmieniać.

W nocy - też dobrze.

Opcji jest kilka i każdy może się na którąś zdecydować. Albo i nie....