Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! (/Temat-Placi-Rublik-com-%E2%80%93-nowa-szybka-metoda-zarabiania-66546)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - papajaz69 - 25-03-2013 21:59

Jasne.

Ja mam w firmie jednego kompa, który sobie szaleje a poza tym program partnerski.

I jeszcze jedno - to działa jak Surfbar - jeśli włączacie kompa TYLKO po to, żeby uruchomić Rublika to na pewno się nie opłaca.
Jeśli działa sobie przy okazji pracy/zabawy (i jeszcze jest kilku refów) to już wygląda sensowniej.


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - Zupagesto - 07-04-2013 13:28

Faktycznie trzeba mieć najnowsze sterowniki. Tylko trzeba uważać bo czasami ich aktualizacja generuje problemy (u mnie komp się wyłączał) sterowniki nvidia. Po instalacji innych leci 30mhps trochę mało a karta 2Gb


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - papajaz69 - 19-04-2013 16:10

Dzisiaj jeden z refów dał mi sygnał, że wypłacił 7 dolców na WebMoney.

Jak prześle i screen - dołączę.

Z tego, co widzę to niewiele osób ma odpowiednio silną grafikę. Bywa.

Ja na razie głównie jadę na programie partnerskim (częste wyjazdy sprawiają, że komp w pracy niezbyt długo chodzi) i powolutku przyrasta....


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - Yogii - 19-04-2013 16:26

ilu masz refow

pochwal sięSmile)


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - papajaz69 - 21-04-2013 09:40

Na 1 poziomie ok. 50 (aktywnych mniej więcej 1/3)


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - Lizak3 - 21-04-2013 21:02

Na jakiej zasadzie w ogóle działa czy to chce uszkodzić mają kartę graficzną czy co? A i czekam na dowody wypłat skoro można w każdej chwili wypłacić Tongue


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - Yogii - 21-04-2013 21:16

dowody sa codziennie - wystarczy poszukacWink


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - miniek9090 - 21-04-2013 22:03

Mam karte redeona 1 gb i mi pokazuje 2mps


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - Paulek - 22-04-2013 09:26

No widzisz ja mam Radka HD 6670 i po odpowiedniej zabawie w ustawieniach udaje się wyciągnąć 113 mhps Wink Od wczoraj od 22 wyciagłem z niego 0.07 $ a komp nie chodził w nocy. Poczekamdo 0,15 i wypłace potem zobacze czy uda się na inych kompach ten myk zrobić. Pozdrawiam


RE: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - papajaz69 - 22-04-2013 14:53

Pamietaj, że Paypal najprawdopodobniej zeżre ci cała wypłatę. Przy mikropłatnościach tak mają.