Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ( Płaci ) Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! (/Temat-Placi-Rublik-com-%E2%80%93-nowa-szybka-metoda-zarabiania-66546)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - kialux - 21-03-2013 20:57

jest jakiś przelicznik w tym ile mozna zarobić w jak długo ? Nie ogarniam.


RE: Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - papajaz69 - 21-03-2013 21:17

Oni podają jakieś przeliczniki dla konkretnych kart, ale z tym różnie bywa.

U jednego z moich refów tłucze centy jak głupi - widocznie ma optymalną konfigurację kompa. U reszty - różnie.

Na razie po prostu go odpalam i zapominam. Co nabije, to nabije.

Nawet przy słabym kompie warto chyba spróbować zdobyć trochę Poleconych.
Zaszkodzić nie powinno a może pomoże. Smile

Ja traktuję ten program jak normalny Surfbar. Niech sobie chodzi - klasyczna kaska "za nic".... jaka by nie była....


RE: Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - hujston2 - 21-03-2013 22:05

ja mam max 14 więc chyba raczej też nic ! jakieś pomysły żeby lepiej było?


RE: Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - Chvdy - 21-03-2013 22:36

(21-03-2013 22:05)hujston2 napisał(a):  ja mam max 14 więc chyba raczej też nic ! jakieś pomysły żeby lepiej było?

jak masz gforce nvidia to bd slabo ale polepszysz poprzez aktualizacje strow
a jezeli radeon to powinien Ci tak zajebiscie smigac a jak nie to tez aktualizacja sterownikow

pozdro

ps ja mam nvidie i z 3mhps wzroslo do 20mhps Tongue za to mozna na kilku kompach uruchamiac i u brejdaka na radeonie ma 320 mhps i na dwoch cisne


RE: Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - mmichal013 - 22-03-2013 13:23

Przelicznik jest nawet na ich stronie.
Więc jeżeli macie prędkość 50mhps to w ciągu 24h zarobicie 0.1890 USD


RE: Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - kalutor - 23-03-2013 05:15

Kwoty zarobione przez użytkowników pokazane na stronie głównej, robią wrażenie. Swoją drogą na czym oni to trzaskają? Na komputerach w Pentagonie? Pozwoliłem sobie na eksperyment, i odpaliłem to ustrojstwo na moim blaszaku z kartą GeForce GTS 450, co przy średniej 37 mhps, po trzech godzinach dało mi 0.01 USD. To minimalna kwota do wypłaty.
Eksperyment wykazał ponad wszelką wątpliwość, że mam jaja ze stali, gdyż ani razu nie chlusnąłem wiadrem wody w gorący wiatrak mojego poczciwiny, który niemalże się zagotował. Gdybym akurat miał ochotę na sadzone jajko o piątej rano, mógłbym je śmiało upichcić z wykorzystaniem obudowy mojego PC...
Reasumując - świetna alternatywa zarobku dla kogoś, kto dysponuje naprawdę mocną kartą graficzną w swoim komputerze, a najlepiej we dwóch, że o trzech nie wspomnę...


RE: Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - thomasward - 23-03-2013 10:19

Oferuję 80% refback na rubliku, zainteresowanych proszę na priv. A dla najwytrwalszych - nawet do 100%


RE: Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - Oliwa98 - 23-03-2013 13:23

czyli im więcej mhps tym lepiej?
bo mam 1,7 mhps Xpokerface


RE: Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - thomasward - 23-03-2013 13:29

Cóż, niewiele na tym zarobisz. ;/


RE: Rublik.com – nowa, szybka metoda zarabiania ! - MxSkin - 23-03-2013 14:00

Ja mam średnio 120 mhps, i po "solutions found: 11" mam 0,0013$.