Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+----- Dział: Boty, Skrypty i Programy (/Forum-Boty-Skrypty-i-Programy-349)
+----- Wątek: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! (/Temat-VideoBay-Bot-do-YouTube-DailyMotion-Vimeo-i-MetaCafe-66283)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - Bolt - 27-09-2013 19:47

Tylko mi przestały śmigać łapki? Co więcej łapki w dół dziś śmigały nieźle Big Grin ale te w górę coś nie bardzo


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - Verb22 - 27-09-2013 20:22

ostrzegam przed tym botem. Kupilem za 9 $ i zmarnowalem kase. Nie robi nawet kont dailymotion.


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - michal86ole - 27-09-2013 21:21

Trzeba było zarobić 19$ na SB, miałbyś licencje za free...


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - Bolt - 27-09-2013 21:25

@up: nie załamuj mnie, nie każdy zarabia na SB...


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - Karczu - 27-09-2013 21:38

Verb22, jeśli 9$, to mniemam, że kupiłeś w FireShopie. Jeśli nie działa Ci kreator to napisz do Pietrasa, choć wydaje mi się, że powinien działać - nawet na filmikach prezentujących program jest zaprezentowane jak to działa, no chyba, że coś zmienili na DM w algorytmie, więc poprawkę też Pietras będzie musiał zrobić - tylko trzeba mu to zgłosić, bo on nie korzysta na codzień z VideoBaya, więc o zmianach dowiaduje się od Was. Ale sprawdź proszę najpierw FAQ, może nie podałeś API albo coś źle wypełniasz - tak jak 90% osób zgłaszających Pietrasowi, że "coś nie działa" Smile

michal86ole, otóż to Smile

Bolt, nie każdy, ale też nikt nikomu nie zabrania tego zmienić - na to jest zawsze jest dobry moment, a to tylko 19$, po zarobieniu których zawsze można wrócić na dotychczasowy serwis (jeśli po zmianie linków na nasze ktoś będzie chciał wracać na swój poprzedni serwis rzecz jasna).


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - Bolt - 03-10-2013 21:02

Pewnie nie macie Karczu w planach wprowadzenie licencji na stałe? Podoba mi się całkiem ten bot ale odnawianie tej licencji co miesiąc..

Apropos macie w planach dodanie kreatora kont yt? Nawet na własnych mailach, zawsze to trochę mogłoby usprawnić robotę Wink

edit:
Przy okazji spytam czy tylko mi wyskakuje takie coś w momencie gdy program zaczyna walić flagi? Oczywiście dodaje je bez problemu ale te wyskakujące okienka są irytujące.. Bo przesuwanie go w dół ekranu to nadal słabe rozwiązanie

[Obrazek: cfwopr.jpg]


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - Damkofr - 03-10-2013 21:42

mieliscie zrobic samego bota do lapkowania komentarzy.


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - Karczu - 03-10-2013 23:07

Bolt, z tego co kojarzę to mamy w planach Smile A co do błędu to zgłoś się do Pietrasa, coś zaradzi.

Damkofr, tak i pewnie Pietras takowy wykona, jednak narazie ma parę innych apdejtów do wykonania przy obecnych programach + realizuje on teraz jeden projekt. Ale jeśli zagadasz do niego prywatnie na email, to na pewno się dogadacie i Ci zrobi, a przy okazji też szybciej trafi na http://sklep.uploaduj.com Smile


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - Pajalock - 04-10-2013 22:44

Mi też nie działają łapki w górę. Czemu?


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - Karczu - 04-10-2013 23:11

Łapki w górę do komentarzy czy do filmów?