Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+----- Dział: Boty, Skrypty i Programy (/Forum-Boty-Skrypty-i-Programy-349)
+----- Wątek: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! (/Temat-VideoBay-Bot-do-YouTube-DailyMotion-Vimeo-i-MetaCafe-66283)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - m4rcin93 - 08-05-2013 15:23

Jest coś takiego jak wczytywanie kont z pliku?
Takiej opcji nie widzę, a dodawanie pojedynczo 190 kont jakoś mnie nie kręci. Sad


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - Karczu - 08-05-2013 19:52

Pytasz o serwis YT? Jeżeli jesteś zainteresowany, możemy dodać tą funkcję Smile Daj tylko znać.


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - m4rcin93 - 08-05-2013 19:58

Tak, o serwis YT. W sumie to przydałaby się taka funkcja, nie zaprzeczam.

Dodatkowo automatyczny update też by się przydał.
Bo teraz wyświetla info o updacie. Trzeba odpalić przeglądarkę i "wklepać" ten link.
Dużo roboty. Big Grin


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - Karczu - 08-05-2013 20:06

Import kont z pliku zrobiony Wink Za jakiś kwadrans możesz pobrać z serwera.

Co do autoupdatera, to ten temat już "siedzi" w głowie twórcy programu - w sumie aktualizacje są dość częste, więc bardzo by uprzyjemniło obsługę Smile


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - Slight - 10-05-2013 11:54

Mam pytanie. Czy jeśli mam np. 50 kont YT, wczytam je i dodam, że do danego filmu ma nabić 50 lików to... z tych 50 kont doda mi like? smutny


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - Karczu - 10-05-2013 21:49

Teoretycznie tak, natomiast w praktyce może być ich troszkę mniej, bo YT nie zawsze zalicza. Ale zasadniczo to tak Smile Oczywiście polecamy użycie przy tym proxy w programie.


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - miniek9090 - 25-05-2013 10:10

bot nie działa dobrze. Mam na myśli massuploader. Wpisuje dobre api key'e a program dalej wywala błędy "Wystąpił błąd podczas wrzucania filmu" . Nie wiem co z tym robić , a licencja kończy się niedługo Tongue


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - Karczu - 25-05-2013 12:38

Masz 31 dni licencji, którą dostałeś za friko, chyba wczoraj lub przedwczoraj.

Na 100% albo masz błąd w ustawieniach, albo nie spełniasz warunków serwisu, na który uploadujesz. Nie ma innej opcji Smile Bo u mnie działa i u Pietrasa (programisty) też.

A na supporcie programu http://pomoc.vcheck.pl dalej nie dałeś żadnych screenów z ustawień i tego błędu, więc nie wiem czy liczysz, że forum Ci bardziej pomoże. Zwłaszcza, że nie jesteś pierwszym zgłaszającym, że coś nie działa, tak samo jak nie będziesz ostatnim piszącym mi coś w stylu "hehe no głupi błąd popełniłem, nie doczytałem czegoś Tongue". Grunt to zgłosić wszystko gdzie trzeba, a zadziała Ci nie pewno, bo nie ma tak, że 90% ludzi działa, a 10% otrzymuje wersje nie działające. Program działa, a jeśli u kogoś są jakieś błędy, to są to z reguły pierdoły z winy tej osoby, które łatwo ta osoba może poprawić - musi tylko przeczytać FAQ (a nie mówić, że przeczytała) i ewentualnie właśnie na support zgłosić. Kilka minut i 100% pewności na rozwiązanie problemu. W przeciwieństwie do takich opinii na forum, które są wynikiem na pewno Twojego błędu, a nie programu.


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - UmCyK - 25-05-2013 12:45

Czy program robi konta na yt i innych serwisach z filmami.

I czy wrzuca filmy wraz z opisem i tagami.


RE: VideoBay - Bot do YouTube, DailyMotion, Vimeo i MetaCafe! - m4rcin93 - 25-05-2013 12:48

Robi konta tylko na Dailymotion i Vimeo.